Hirdetés

Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz tildy #49736 üzenetére

    Van egy haverom vidéken, aki direkt erre ment, igaz neki volt némi tőkéje, olyan 7-8 milla, meg pár dolog, és ő megmondta, hogy olyan nővel nem jön össze, akinek nincs normális családi háttere, illetve nála kizáró ok volt, hja nem melózott. Meg volt még persze pár kritérium.... :) 3-4 évig egyedül volt, de most úgy látszik megtalálta (normális, el lehet vele beszélgetni, szép, melózik, és "lehet mire építeni" :DDD , szóval ki tudja..
    Engem meg pont az ilyen dolgok nem érdekelnek/érdekeltek, és már x éve vagyok valakivel, aki most nemrég jelentette be, hogy hát ő még tanulni akar két évet (ja, és persze, hogy még viccesebb legyen, lehet, hogy külföldön..) , majd utána lesz jó melója.. Na de addig??? Kicsit kiakadtam a szitun, tekintve, hogy már van egy diplomája, és melózott is már, meg kinn is volt nyelvet tanulni, idén kb. havi egyszer láttam itthon egy hétre emiatt, és most jött ezzel. Mondjuk én vagyok szerintem a hülye, mert most tűröm ezt a dolgot, lehet nekem is valaki olyat kellene keresnem, aki már tudja, hogy mit is akar az életében csinálni. Na meg most az sem fényes kilátás, hogy most két évig megint mindent én fizetek, lakás kocsi, buli, stb.. szóval nagyon örültem neki..
    Bocs mindenkitől a panaszkodásért.. off

Aktív témák