Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr X #49436 üzenetére

    dilis exből nekem is kijutott: többször is kísértem szegedre, a neurológiára :( neki speciel főleg téveszméi voltak: elmentünk otthonról és a buszmegállóban kitalálta, hogy: "mi van, ha indulás előtt megnyitotta a gázt?" bizonygathattam neki bármit, akkor is vissza kellett menni megnézni... (ilyenkor általában buszt lekéstük, stb) de ez csak egy példa: csomó szituáció után kitalált baromságokat, hogy: "mi van ha ezt/azt csináltam és abból ilyen/olyan baj lesz?" :W erre rájöttek a dührohamai, amik totál spontán jöttek... pl valaki megbántotta valahol és amiatt otthon nekemjött... mindig azokon bosszult meg mindent, akik a közelében voltak... nem egyszer volt, hogy megpróbáltam lefogni, nehogy kárt tegyen magában és szanaszét karmolt... ő sem volt egyszerű eset... (3.5évig voltunk együtt egyébként, de miután megcsalt, gyorsan túltettem magam a dolgon)

    ui: na, de ameddig semmi konkrétabbat nem tudunk, lehet hogy az előbb tárgyalt nőnek valami sokkal kisebb problémája van

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák