Hirdetés

Aktív témák

  • Balázs1047

    tag

    Üdv mindenkinek,

    elég régi tag vagyok itt a fórumban, de inkább olvasgatni szoktam a történeteket, mint hozzászólogatni. Most mégis úgy hozta a sors, hogy ismételten szükségem van a segítségetekre, ugyanis pár napja szakított velem a barátnőm.

    Egy buliban ismertem meg kb egy hónappal ezelőtt, ott volt tánc, aztán a folytatás. Másnap találkoztunk, majd következő nap már megbeszéltük hogy együtt folytatjuk. Kicsit gyors volt a dolog, de jónak tűnt. Esténként találkoztunk általában, majd pár nappal ezelőtt egyik randi kellős közepén azt mondta, hogy jó veled, de kipróbálnám milyen nélküled. Először azt hittem csak viccelődik, de komolyra forditotta a szót, ekkor viszont még nem szakitottunk. El kellett utaznom, majd mikor megjöttem mondta hogy vége. Mert hogy túl gyors volt, meg túl jó vagyok hozzá, ezért nem bízik bennem. Továbbá hogy nincs túl az előző barátján, és így nem érzi korrektnek. Végül azt is hozzátette hogy nincs szüksége komoly kapcsolatra. Így nagyjából ennyi a sztori, totál le vagyok döbbenve. Lehetséges hogy pár dolgot kihagytam a sztoriból, de ezt nem szeretném annyiban hagyni. Szerintetek mit írhatnék neki? Mit kezdjek vele? Válaszokat előre is köszi!

Aktív témák