Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gaborbol #48937 üzenetére

    ja, már próbálok is valamit találni így józanodás közben, ami lefoglal és pénzt is hozhat: külföldről berendelni jó áron játékokat és eladni országon belül... haszon is van rajta (mikor mennyi) és a vevőt mentesítem a rizikó alól, hogy megérkezik-e a cucc :K párezret talán tudok keresni darabján, de az is jól fog jönni... meg elmegyek bringázni itt a város környékén és fotózgatok... régen imádtam fotózni, de újabban elhanyagoltam ezt is :(

    az a durva, hogy tegnap itt volt Ágim, anyukája, nővére+pasija és úgy volt hogy sütök 4féle húst (grill, flekken, mustáros meg fenetudja milyen fűszerezéssel) és ők sem értették a helyzetet... szarul esett, mert nagyon kedvelnek ők is :( kis híján én is elbőgtem már magam... anyukája mondta is, hogy: "örömmel lát, ha megpróbálom megint meghódítani a lányát" :B volt még, hogy Ági felém jött és átölelt, de úgy, mintha el sem akarnak soha engedni és nővére (aki annyira nem is bír) megjegyezte, hogy: "Ági, mit szórakozol? látszik rajtatok, hogy szeretitek egymást" :W ezek a dolgok miatt nem tudom, hogy mitévő legyek... volt már olyan nőm, aki azt mondta, hogy "kiszeretett belőlem", de az ilyen helyzetekben inkább került... nem pedig átölelt és megcsókolt... k*rvára nem értem a helyzetet...

    ui: viszont a másnaposságom kezd múlni... ez is valami... hosszú idő óta VÁROM a hétfőt és a munkát

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák