Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Szerintem itt a srácok a kifejezetten tárkeresésre szolgáló netes oldalakkal kapcsolatban mondják azt amit. Integrának igaza van abban, hogy ott is vannak jó nők/férfiak, de azért nem annyira egyszerű megtalálni őket. :U
    Azért jóval másabb egy chates/fórumos ismerkedés, mint egy direkt kifejezetten társ (szerxpartner, stb, igény szerint behelyettesíthető) keresés célját szolgáló oldalon való kersgélés és randizgatás.
    Míg az előbbivel kapcoslatban tök pozitív tapasztalataim vannak, az utóbbi nekem nem jött be.

    Orsi : ezt én csak akkor tartom elképzelhetőnek, ha az "apósjelölt" , vagy após nagyon erős személyiség. Én itt nem mentális dolgokra gondolok.
    Viszont a nők , anyák szokták félteni kicsi kis fiukat, azt hopp jön egy nő és vinné ( el az anyjától) , ezt én úgy ltom ilyen szempontból sokkal másabb lelki dolog, mintha lánya lenne az embernek és azt vinnék...
    Biztos te is tudod, általában a gyerekek az ellenkezű nemű szülőjüket "favorizálják" jobban.

    Visszatérve a netes ismerkedésre: sosem értettem azt, amikor elhúzzák az emberek a dolgot. Oké van az a version, mikor esetleg sokáig csak barátok , aztán kialakul valami az más, de alapesetben szerintem az a normális, ha az ember minnél hamarabb élőben is látni azt , akivel amúgy bitfolyamokon át kommunikál. :U

    Én egyébként magamon még azt figyeltem meg , hogy a direkt ilyen "csinált randik" nem jöttek be, az ilyen, hogyismondják, udvarlások , mert nekem kellett valami ahhoz, hogy már a találkozás előtt is felkeltse az érdeklődésem a másik iránt, és ha találkozás van, akkor érezzek valamit . Ha 2.-3. alkalommal sem mozdul meg bennem semmi (nem férges a macskám!!! :DDD :DDD ) akkor veszett fejsze....

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák