Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Timocicu

    senior tag

    válasz Cs.Orsolya #13787 üzenetére

    Hormonok szerinted?

    :U Nem tudom, én soha nem voltam egy "erős egyéniség" , inkább érzékeny típus. Van, hogy rám jön egy időszak és bármit képes vagyok szívemre - lelkemre venni. Ilyenkor a legapróbb dolgon is képes vagyok sírni, de akár örömömben is el tudok könnyezni. Tudom! Ez nem túl jó. De nem tudok mit tenni. Csak jön és kész. Megesett például, hogy az egyik kollégám elvesztette az Édesanyját. Már az összes kolléga odament hozzá őszinte részvétet nyilvánítani, de én ahogy elindultam felé, már potyogtak is a könnyeim. Tudtam erre végképp nincs most szüksége, ezért pár órát elkerültem, míg összeszedtem magam annyira, hogy oda tudjak menni hozzá. Természetesen együtt pityeregtünk pár perc után, de annyira átéreztem a fájdalmát, hogy nem tudtam megállni. Viszont van ellen példám is. Kisfiam már 19hónapos.Minden nap képes meglepni valami új dologgal, akár egy szóval, akár valami tettel. Ültem a kanapén, egyszer csak odajött és minden ok nélkül megölelt, annyira jólesett, szempillantás alatt könnybe lábadt a szemem. Nem tudok ré egyéb magyarázatot, én ilyen vagyok. :U

    elég lehengerlően lehülyézhetném magamat

    Ezzel azt akarod kifejezni, hogy én hülye vagyok? :F

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Aktív témák