Hirdetés

Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    mai termés:

    fősulis managerképzős hölgyel futottam össze konzultáción és nagyon néztük egymást... ezt a "hubazz valahol láttam már?" tekintet volt. kiderült hogy régen az egyik barátom baráti körében elég sűrűn poharazgattunk együtt, de akkor még fiatalok voltunk és vadak :DDD

    elkezdtünk dumálni aztán beültünk sörözni egy közeli helyen. a közeli hely nekem volt közel, neki nagyon távol :U dumáltunk, és előjöttek a régi sztorik, meg hogy akkor bejöttem neki, de aztán továbblépett, stb, és most is boldog kapcsolatban van 3 éve. csak mosolyogtam, mert nekem aztán midegy volt hogy mi van vele, nem akartam semmit tőle, csak beszélgetni.
    aztán jöttek a kérdések hogy és te mit csinálsz, merre vagy, stb. mesedélután után mondta hogy már mióta vadássza a bazinagy roma lagzit. szolídan jegyeztem meg hogy nekem épp megvan elfekvőben, viszont otthon, kivéshetem gyorsan ha sürgős.
    sürgős volt.
    elkísért hazáig, mondta hogy akkor lent megvár, mert nem szereti a pofavizitet a szülőkkel, hogy akkor ő most ki mi, stb. röhögve mondtam hogy ide azért havonta ha egyszer tévednek az ösök, itt csak én lakok...
    feljött, körbenézett, én addig bevágódtam a gép elé és elkezdtem keresni a filmet.
    ott állt a hátamnál, és csak azt éreztem hogy rámteszi a kezét.
    picit fura volt, de mondom azért barátok között... nem kell félreérteni. még maradt vagy 2 órát, duma, röhögés, aztán lekísértem, a harmadik puszit viszont elég szabadon értelmezte....
    gyakorlatilag rámmászott, ami fura viszont hogy nekem nem volt jó.
    nem tudom mi, de amikor feljött megváltozott. addig mint "barát" beszélgetett, ahogy feljött egyből előjöttek a "sikamlósabb" témák...
    szerintem ebből nem lesz semmi komoly, legalábbis én most úgy érzem, azért voksolásra felteszem ki mit tenne :B

Aktív témák