Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timocicu

    aktív tag

    válasz aggleány #32 üzenetére

    Már miért?

    Ti így látjátok, biztos nem véletlen. Nem lehet Mindenki ugyanazon a véleményen. Lehet nem csak Ti vagytok így ezzel a kérdéssel, viszont Ti fel is meritek vállalni, hogy így gondoljátok! :K

    Persze, biztos van rossz tapasztalat, de nem Mindenki ítél el ezért Benneteket!
    Én tuti :N

    Tegnap sütöttem tortákat egy gesztenyéset itthonra és egy gyümölcstortát az oviba, már nagyon várta a szülinapját a fiam. Itt szokás bevinni, így mi sem akartuk kihúzni magunkat. Csütörtökön farsang is lesz.
    Jól kitaláltam, hogy mi legyen a fiacskám, sikerült is rábeszélnem. Mivel nem vagyok egy nagy varró zseni, ez nagyon praktikus és egyszerű.

    Erre itt a szülinapja napja, reggel elkezdenénk készülődni ...
    Van egy csomó apró piros pötty a hátán egyelőre csak, bárányhimlő járvány van az oviban, sikerült elkapnunk ... , azt mondja, Ő bárány foltos. :D
    Mindjárt lett is sírás, hogy most mi lesz az ovis tortával és , hogy fog Ő beöltözni a farsangra?
    Hát sehogy, mondtam Neki, majd itthon farsangozunk. ;)

    [ Szerkesztve ]

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Új hozzászólás Aktív témák