Hirdetés

Aktív témák

  • edbloom8

    újonc

    Sziasztok!

    Vettem 2 hete egy Thinkpad T410-es laptopot, használtan, 6 hó garival. Minden faszán ment, megvan az összes driver, müködik minden, kivéve a wifit. Az eszközkezelö sem ismeri fel. A Lenovo support oldalán létezö összes wifi drivert leszedtem, egyikkel sem megy. Érdekes módon a bluetooth-t felismeri(holott elvileg közös rádiót használ a wifivel).

    Ma bevittem garanciálisan a szervizeshez, bevitte hátra magához, gondoltam pikpakk megmondja mi a baj. De egy olyan hibával hozta vissza, amit én még sose tapasztaltam. Konkrétan semmi nem ment, de ilyet még sosem láttam egyetlen gépen sem, leírni sem tudom jobban. És ezt ott mutatta nekem, azt mondta rá, hogy az oprendszerrel van baj, nem a wifivel, és hogy ne használjak Win 7 ultimate-et, mert hogy ez már sokaknak gondot okozott. Mondom indítsuk újra, újraindította, csökkentett üzemmódban, így ott nem is derült ki, hogy normál üzemben reprodukálja-e a hibát. Mondta, hogy tegyem újra egy másik rendszerrel, és ezzel váltunk el egymástól. Szóval elég ködös volt ez így nekem.

    Mivel már ezelött is gyanakodtam arra, hogy egyáltalán nincs a gépben wifi, ez csak mégjobban felerösödött bennem. Gondoltam arra is, hogy szétszedem a lapot, és megnézem van-e benne, csak erre nem tudom, hogyan readálna a garancia.

    Esetleg valami tanács vagy vélemény?

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz edbloom8 #1 üzenetére

    Kérdésedet itt vagy itt tedd fel, legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz. Ha esetleg az oprednszerrel lenne gond, még itt is rákérdezhetsz.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák