• anulu

félisten

Sziasztok!

2 problémám van az NHL2003-mal. Remélem, tudtok segíteni!
    1: harmadok elején sokkal gyorsabban telik az idő, mint a végén. 5 perces harmadokkal játszom, és az első 15 perc a 20-ból cirka 1,5 perc alatt telik el.. Hol tehet a time boostot kikapcsolni?????????
    2: a főoldalon alul van egy balra nyil, egy pause gomb (vagy mi), és egy jobbra nyil. Namost, ha bármelyikre rámegyek, elszáll a játék, de, mint a győzelmi zászló... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

• e-biza

őstag

válasz anulu #1 üzenetére

az elsöre a válasz: rakd át az idöt 20 percesre. Valahol az optionson belül van, sztem Te most valami 3 perces harmadokkal játszol, s az utolso 1 perc tudtommal a normális, az amikor kicsit visszavesz, mert ugye az a ráhajtás, olyankor a gép a kapust kihozza stb. szoval optionst nézd meg és nyomd fel a harmadok idejét. mind1 kicsit zavaros lett, szoval optionsban benne van :)

• anulu

félisten

válasz e-biza #2 üzenetére

Köszi, azt tzudom, hogy hol kell 20 percesre átrakni... De én 5-össel szoktam nyomulni!! Azért zavaró, mert pl egyik meccsemen 4:30perc PP-t áthoztam a következő harmadra, és seperc alatt letelt, 1x sem tudtam tisztességesen felállni, nemhogy gólt lőni! :(:(:( Akkor ezexerint ez ''gyári hiba''? :(