Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz .LnB #11874 üzenetére

    Baromi jó ez a dallas. Végre normális qb van, egyből működik is minden.

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz .LnB #11874 üzenetére

    Az MLB-vel az a gond, hogy választasz egy szimpatikus csapatot, rendben. De olyan hosszú a bajnokság és olyan sok alapszakasz mérkőzést játszanak (160), ugye a Baseball-t jellemzően váltakozó sikerekkel home és road, hogy innen szinte lehetetlen követni azon kívül, hogy nyugtázod, hogy a kedvenced nyert-e, vagy sem, kb. milyen helyen áll a csoportban, ez pillanatnyilag mire elég, hogy állnak a többiek stb. A dolog érdemi része (és ez most hangsúlyozottan a saját egyéni véleményem, meglátásom és szempontjaim) számomra kb. augusztusban kezdődik. Van-e esély bejutni a rájátszásba, hogy megy a csapatnak stb. (Persze más lenne ha kint élnék és minden 2-3-4 meccsre kijutnék élőben például.)
    És én ebben az időszakban kezdek komolyabban elmerülni a Baseball-ban és ha tehetem, mire a rájátszás jön megkeresni a forásokat, hogy legalább azokat e mérkőzéseket (ha lehet élőben) láthassam. És ha a kedvenc nincs is ott, akkor is onnan már mindent nézek, legfeljebb választok egy szintén szimpatikus csapatot és akkor annak drukkolok. :)

    És valahogy így vagyok az NHL-lel is.

    Innen Magyarországról, időhiány és nem utolsó sorban az időeltolódás miatt is, nagyon problémás követni szorosan ezeket a bajnokságokat... :(

    Az NFL más. Leginkább a hétvégére korlátozódik, rövidebb szezonnal, kevesebb mérkőzéssel, sokkal jobban rá lehet készülni, hogy a kedvencedet hétről-hétre láthasd. :K

    [ Szerkesztve ]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák