Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux
    veterán

    Tegnap néztem, végig szpemelték Destiny 3 szövegekkel, jelekkel... :Cmondjuk én is várnám a játékot, hát felejtős egyelőre.. :F

    A függőknek mindig fájdalmas, ha nincs több cucc. Nekik az a szerencséjük a WoW-ot elhagyó azóta is minden szirszar MMO játékot próbálgatókhoz képest, hogy amúgy nem nagyon próbálkoznak már ezzel a műfajjal a játék készítők, így reményük sincs csillapítani az éhségüket, de ez gyógyuláshoz vezet. Nagyon gonosz és talán emberiségellenes is az a sok kitettséget épító rendszer ami a Destiny mélyén volt, ezt most látjuk felszínre törni a szerencsétlenekból, akik elvertek rá 600+/750+ (akik az első részt is játszották) Eurót, hiába lóbálják a tárcát, nincs mit venni. Nagyon utálni fognak mindent, amit a Sony csinál egy ideig, de ezt el kell nézni nekik, ők az áldozatok.

Új hozzászólás Aktív témák