Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz NTonee #6 üzenetére

    Epp gondoltam, hogy abba a hsz-be beirom, hogy itt kifejtem.

    Nekem volt par WP7 keszulekem (Trophy, Omnia 7, L710, HD7, Radar). Akkor es az akkori droidhoz (2.1-2.3) kepes veszett gyors volt es tetszett. Aztan amikor kijott a 4.1 es meglattam, a Radaromat egybol eladtam es vettem egy Nexus S-t. Akkor azt mondtam, ez kell nekem. Ezek utan, amire csak tehetttem, CM10+ raktam.

    Most volt egy-egy hetig L520 es L925-om is. Vannak mar nagyobb beakadasok, fagyasok es restartok. Mar nem az a stabil rendszer. Legalabbis nem annyira. Nekem speciel a tabletem stabilabb mint egy 925-520 (telefon az mas teszta, mert custom ROM-custom kernel)

    (#5) kenwood3: ja, S3-rol valtottam. Oszineten, azt hittem, minosegibb az N4 :DDD Meg azt akkor eladtam (volt valami HW gond a kamerajaval, igy olcsobban passzoltam el) nem volt penzem bolti, garancias S3-ra. Igy lett N4. Most mar annyira nem banom, ezzel a ROM-al eleg jo meg minden...de. Talan az N5 majd. vagy nem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Új hozzászólás Aktív témák