Hirdetés

Aktív témák

  • Alex11

    csendes tag

    Hi! Vettem egy ECS lapot 2éve ősszel, és egy pci-os videókártyával használtam. Most meg vettem egy AGP-s Geforce4 MX 440-est (Asus 9180), és nem megy a direct3d, ill. direct draw. A mistr*l szervízbe ma kipróbáltuk a kártyát, és semmi baja, működött. Ha itthon elindítom a dxdiag.exe-t, és a directdraw tesztet, akkor az első két rész (téglalapok, pattogó labda egy ablakban) lefut, és utána átváltana teljes képernyőre, de megáll, és kikapcsol a monitor, és lehal a gép. Játék indításakor is meghal, be se jön semmi, csak az Age of empire nél nem, mondjuk az nem 3d-s. overlay, divx ilyenek mind mennek. A srác a szervízbe azt mondta, hogy szerinte az ecs-el nem megy a kártyesz. Mert már tapasztalt ilyet sokszor. egy haveromnak ajánlottam ezt a lapot 1éve, vett is, aztán eladta gyorsan, neki is a videókártyával voltak gondjai (de az a kártya nálam ment, gf2mx (!) ).

    Úgyhogy bárki bármit mond, holnap viszem az alaplapom a szervízbe, és remélem találunk olyan videókártyát, ami megy vele, nem szeretnék ezért új alaplapot venni... (még 3napon belül vagyok, kicserélik a kártyát hál istennek, olyanra ami menni fog)

    Ettől függetlenül (vagyhát most már nem) szinte semmi bajom nem volt a lappal, hangkártyája nagy f*s, de hát mit vártam volna. (gondolom minden alaplapi hk gagyi)

    Köszi, csá.

    *

Aktív témák