Hirdetés

Aktív témák

  • Árpi bá

    aktív tag

    Vén fa.....

    Szívemet vasmarok ragadja, erővel tépi ki
    mint vén fát, mit hurrikán szakít ki tövestől.
    Gyökerei még elkeseredetten kapaszkodnak,
    De legyőzi a mindent elseprő, vad erő.

    Reménytelen küzdelem, a sok kis gyökér szakad.
    Megadta magát. Nem küzd. A kegyetlen vihar arat.
    Elengedte a földet, hol szikrázó nap sütött rá.
    Hol sok éve élt, és hallgatta a szerelem dalát.

    Már csak egy szép emlék a törzsbe vésett név,.
    Évgyűrűiben a múlt talán örökké él....
    Szerette a lágy esőt, a szikrázó csillagot.
    Hallgatta a pajkos madárfütty dallamot.

    Elcsitúl a vihar, de kegyetlen műve marad.
    Megtette munkáját, a jövő ugyan mit hozhat?
    Elszárad a lomb, lehull minden levél.
    A száraz avar már semmiről nem mesél...

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Na a faterom újra kórházban!
    Elég ritkán találkozunk, de akkor is!
    Hogy a pics@ba mondjam meg Neki, hogy én valamikor rettentően büszke voltam rá? Nem igazán akarja elmondani mi a baja, én kb sejtem.....
    Miért nem tudja elfogadni azt, hogy már nem 20 éves, nem bír annyit?
    Úgy volt, ma bemegyek hozzá, de nem, mert EZT nem akarom a szemébe mondani. Majd holnap.
    Talán addigra már át tudom gondolni, mi a helyzet.
    Más...
    1 hónapja történt, mégis nagyon nehéz! Sokáig az lesz.....
    Amúgy fantasztikus, milyen radarok vannak a nők agyában, szívében! Egyből kiszúrják, ha valaki egyedűl érzi magát! Én meg nem használom ki az alkalmat, mert már -remélem- kinőttem!

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Eltelt megint pár nap Nélküle...:(
    Nagy terveket dédelgetek, így egy kicsit kevesebbet gondolok Rá! Remélem összejön!
    Most éppen albikeresőben vagyok. Rémes mennyi pénzt elkérnek némelyek lepusztúlt, sötét, koszos lakásokért?!!:(((
    Azért nem adom fel!
    Fura kapcsolatomnak is a vége felé járok.
    Azt hiszem jó időre elegem lett a közelebbi érzelmi kötődésből! Úgy is mondhatnám: megfagyott bennem valami.... Már nem köt le igazán semmi. Sajnos a PH! sem! Más fórumokról nem is beszélve... Talán majd egyszer visszatalálok a régi önmagamhoz!

    Faterom már jobban van. Sokat pihen.
    Rájöttem: szeret kórházban lenni! Hospitalizálódott az öreg! :(
    Hú ez jó komor lett! Van ilyen...
    Valami jó is történt azért! Kaptam egy remek ajánlatot, ma du. megyek interjúra!! :)
    Több pénz, jobb hely...talán...
    Tehát csak OPTIMISTÁN!!!

    Csak ne hiányozna ennyire..:O

    Szeretlek QCZA!!!

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Eltelt jó pár nap..
    Az egész hétvégét hétvégét egy barátomnál töltöttem. sok pia, bográcsozás, csak minket érdeklő, másoknak értelmetlen kérdésekre adható válaszok keresése, stb...
    Szombat du. kimentem hozzá. Rögtön lenyomtuk a ''kötelező'' üdvözlő feleseket! :)
    Az a jó, hogy meg sem kell szólalnunk, már tudjuk mi van a másikkal! Csak ülünk a tűz mellett, néha egy-egy szó is elég...
    Olyat főztünk, amit csak szabadban, és csak férfiak tudnak pár ''légkör'' konyak-sör kombináció után! :)))
    Aztán aznap este felhívott... Találkozni akart velem. Talán úgy volt jó, hogy messze voltam, nem tudtam menni. Pedig!!!!!! Lehet korai lenne újrakezdeni.
    Újra nagy fellángolás? Utána pedig tart pár hónapig? Nem!!! Nem ezt akarom! Sokat tanultam... Tulságosan szeretem ahhoz, hogy megint esetleg összetörjünk!

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Semmi különös, csak tildynek szeretnék jobbulást kívánni!!!
    Gyógyulj meg KEDVENC!!!

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Eltelt a hét.
    Minden nap találkoztunk, de nem merünk nyitni egymás felé újra! Rengeteget beszélgettünk, sétáltunk. Lehet, ez hiányzott annyira?
    Tegnap már sötét este volt, felmentünk a János hegyre..:) A kilátóhoz...
    Azért sem lovallom bele magam az ''újrakezdésbe''!!!

    Még mindig albit keresek..Nincs már sok időm, de nem adom fel!
    Mára ennyit..
    Fel a fejjel mindenki!!!

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    Megint itt...
    Minek is???
    A fene tudja..
    Mindegy 1hónapja nincs net... Jövő hét végére igérik.

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

  • Árpi bá

    aktív tag

    A jövő hét végéből tegnap előtt lett.Nagy harcok árán, de sikerült.
    Szolgáltatóváltás stb.
    Akkor harcra fel, induljon a net! :)

    Mielőtt megszólalsz, gondold végig szebb e mint a csend, amit megtörsz vele....

Aktív témák