Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CASper666

    tag

    válasz bÉCi #795 üzenetére

    Hát... nemtom.. szerintem valóban lehetnek hibás pipák. Hogy mitől, nem tudom. De nekem is az első vízipipám ami Egyiptomból jött, gyengébb mint amit utána itthon rendeltem. :S Az 1iptominak a csöve is mintha el lenne dugulva, és még az ízek sem jönnek úgy ki rajta mint az újabb cuccon. Lehet hogy az az oka hogy az új 70cm-es, a régi meg csak 55, de nem hiszem, mert elvileg a kissebben sűrűbbnek kellene lennie a füstnek is a tartály kissebb méretéből kifolyólag -Így az íznek is erősebbnek kéne lenni(Szerintem.). Már próbáltam azt is hogy az új csövével használtam a régebbit, de csak könnyebb volt szívni, az ízek akkor is gyengébbek voltak. :F -Lehet hogy a tömítés miatt... bár egyik sem huzatos. :F
    Próbáld ki mentolos vagy kávés dohánnyal! Az tuti átjön azon is.
    Vagy tényleg égeted a dohányt és azért szar az íze, esetleg kapar. :o
    Na az szar ügy, de akkor csak ki kell tapasztalnod a számodra jó módszert. -Elég sok tippet találsz fórumokon ha szétnézel.
    -Én pl. a dohányra szoktam alufóliából 3-4 mm-es vastagságú gyűrűt tenni ami kb akkora kerületű mint a szén amivel begyújtom. Erre 2 réteg alufólia, amit kiszúrkálok, arra a szén. És így nem égett még meg a dohány.-nekem:) Jah, és az ''öngyulladó'' szenet véletlenül se a pipán gyújtsd meg, csak akkor tedd rá ha már nem szikrázik!

    [Szerkesztve]

    Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

Új hozzászólás Aktív témák