Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondosch

    csendes tag

    válasz baky #211 üzenetére

    Hali Baky:) Basszus, én is újonc vagyok itt és nem tudtam, hogy ha a kedvenceknél ráklikkelek a Nargile-ra, mindig arra a lapra ugrik, ahol a kedvencek közé mentettem:(
    Tehát, amikor (mindennap) beléptem bejelentkezés nélkül, mindig a te 210-es hozzászólásod volt az utolsó:) Még mérgelődtem is, hogy miért nem ír senki?:) :U
    Nos, most már késő, látom, vásároltál vízipipát, remélem, jól szuperál, de azért válaszolok.

    Én három méretet tartok, 35, 45, 60 cm. Az árak: 3000.-, 4000.-, 5000.-(kisker,1 db.= +30%), de igény szerint, akár 120-150 centissel is tudok szolgálni, mivelhogy most már van raktáron, de csak kísérleti jelleggel, pár darab. Nincsenek még belistázva, mert nem volt igény nagyobbakra.
    Nem győzöm írni, hogy nézzétek meg a honlapomat( www.filleres.gportal.hu ), ott az árak is meg vannak adva, összeszerelési útmutató is van.A vendégkönyvben vagy e-mailben az igényeket is be(meg) lehet írni!
    Ami a dohányt illeti, nem kell 1000-1200 f t.-ért vásárolni 250 g.-osat, amikor nálunk ugyanaz majdnem félárban van, 690.--ért. De ha egy csomag dohányt is veszel, kisker árban, az is csak 890.-, 310 ft.-al olcsóbb. Ha a weboldalon megnézitek a boltjaink címeit, rájöhettek, hogy nem csak Bp.-en, hanem az ország több pontján is meg tudjátok venni e termékeket.
    Na, mindegy, ha dohány vagy szén kell, látogasd meg valamelyik boltunkat, és biztos lehetsz abban, hogy a legjobb árban juthatsz hozzá!:)
    Ígérem, hogy most már odafigyelek, hogy a legutóbbi hozzászóláshoz klikkeljek, még egyszer elnézést a zöldfülűségemért:)))
    Még egyszer: www.filleres.gportal.hu
    Üdv.:Gondosch

Új hozzászólás Aktív témák