Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz szmissz #8781 üzenetére

    Nade megveszed az új 125-öst a szalonból, aztán hiba nélkül járogatsz évekig?
    Tök unalmas. Anno léptem egy hasonlót: új(nak hirdetett) 125-ös(nek hirdetett)
    robogót vettem. Persze nem szalonból: még rendszáma se volt... Soha, semmi
    nem volt vele: unalmas; nem csak menetdinamikára értve, amit "kinősz" hamar.
    Szerk: már a Madisonról is nagyon fura volt visszaülni a Majára - pedig az még
    tuningos is volt, meg 180-as is, max. 15 lóval. Lenyelezed, aztán "semmi".:R
    Mármint megindul rendesen (a maga kategóriájában), de semmi extra. Hogy a
    közkedvelt fordulattal éljek: nem lő ki úgy!;] A nagy Maja sem! Abban meg azt
    élvezem, hogy egy guruló kanapé. Minden motorban van valami jó. Pl. 4Road?
    A 125-ös meg pici fogyasztásból elvisz A-ból B-be. Racionális. De nem túl izgi.

    Bezzeg a bontószökevény olaszokra hogy ráficcent ~1 miller? Darabonként.:DD
    Komolyan mondom, ha időben veszek egy T-maxot, hitelre, már ki lenne fizetve.

    Amúgy nem kell egyik robogós topikba se járni, senki nem kötelez... Baromi rég
    járok a PH-ra, régen főleg játékok, hardverek, majd a vízhűtés építés, stb. miatt.
    Az csak az utóbbi évdek trendje, hogy ezekre kevesebb az idő, elkoptak.:))
    A motor meg mindig jó téma. Ha túl sok a hülye, hagyni kell.:K Ha csak egy, azt
    ideig óráig lehet szívatni, de hosszú távon unalmas. S egy bolond 100-at csinál.

    Túl komolyan veszed ezt az egészet. Én is be tudok pöccenni, HA sértve érzem
    magam, de ha senki nem "hívott" (ki), mégis odamegyek csak azért is beszólni?
    Beleolvastam a témába: tetszik neki a Leo Vince kipu, és ez is baj? Miért kéne a
    lámpánál lerúgni? Nekem is Leo Vince dobom van. Kicsit nagyobb. De érted!:F

    Emlékszem még egy arcra, aki ilyen lerugdosós stílusban nyomta, aztán valami
    történt, egyszer csak az élet őt rúgta le az útról, de sajnos nem kicsit - permban.

    Grillo: én az Autóklubnál voltam többször a Soroksári úton. (Lehet még a Maját
    is oda fogom vinni, amilyen gyorsan haladok az eladásával: tartalék motor LOL.)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák