Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonymus89

    addikt

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, mert a nyakamba szakadt az előző informatikus által itt hagyott és személyesen nem konzultált probléma. (sajnos már telefonon sem tudom elérni)
    Úgy néz ki át kell vennem a helyét ideiglenesen én viszont most tanulgatom a hálózatkezelés, AD és virutális gépek világát.
    Kihelyezésre került két Layer 2-es configgal ellátott modem a Upc jóvoltából amit 2 épületre hivatott összekötni.
    Bekapcsolták és az egyik épületből a másikba átlátni, nyomtatni mindent lehet (itt van a DHCP server és a fájl server) viszont a másikból ide már nem. Az ottani modem mac címe még nem került bejegyzésre ezt próbálnám megoldani.

    Amit feltérképeztem egyik server :windows 2008 server AD, Domain, Vsphere telepítve, Vmware / windows 7 Suspend módban van és nem tudja elindítani mintha megsérült volna a file...
    Másik server: ESXI 5.5 amin Zentyal DHCP, DNS

    Eddig elég rosszul áll a szénám? :U

    Sajnos a Vspherrel nem tudok kapcsolódni mert ezt dobja ki: "VMware vSphere Client does not open on any Windows operating systems with the error: parsing the server “” “clients.xml” file"

    Előre is köszönöm! :R
    u.i: szeretek tanulni csak sok az új infó és így meg saját kútfőből menne a dolog....

    Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Új hozzászólás Aktív témák