Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz diablo1984 #40543 üzenetére

    Igen, kicsit több, mint egy éve. Szerelőt rendszeresen lát az autó, ahogy ez is, a család többi autója is mindig rendben van, de igazából még alkudozók se nagyon keresnek. 900 megtekintésre jutott 3 telefonhívás. Azért dobtam be a kérdést, mert valamit biztos rosszul csináltunk.

    Más: Espace-be raktam már 4000 km-t (1 hónapja hajtom). Eddig nagyon szépen viselkedik, 7 literes átlaggal járok (volt már 6,63; 6,72; 7,21 stb.) jellemezően sok 5-7 emberrel és, vagy nagy súllyal. Szóval teljesen meg vagyok elégedve vele. Találtam az Index-es fórumon egy kedves kollégát, aki sok III-ast bont, tőle vettem már rengeteg mindent. Most épp állófűtésre alkudozunk. Úgy néz ki, hogy hosszú távon is megmarad nálam ez az autó. Most viszont valami 1 raklapos kistehert kajtatok. Szívem szerint 1,9D Kangoo-t vennék. Erről a motorról esetleg van valakinek tapasztalata? Hajnali terítő járatot csinálna, 180 km Csepel, Diósd, Érd, Batta, Martonvásár, de már voltam megnézni a kört, nem egy autógyilkos. Gyakorlatilag sehol sem kell leállítani és lámpa sem sok üzemel azokban az órákban. 1.5 dCi-vel kacérkodom még a fogyasztás miatt, de szerintem azok már 3x megtették a Nap-Föld távolságot, kicsit oroszrulett érzésem van velük.

Új hozzászólás Aktív témák