Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz Real_Necro #10874 üzenetére

    Itt olvasgassál: [link]
    1800 mA vs 700mA, az L-hez nincs autós adapter és szütyő
    Valamint egyik kék a másik szürke... de ez nem hiszem, hogy mérvadó lenne. ;]
    Én edigitől vettem egybe 40 db-ot, meg még pár amúgy is rendelős dolgot... amúgy szerintem ebay olcsóbb lesz.

  • *Ropi*

    félisten

    válasz Real_Necro #10874 üzenetére

    Az IPC-I-nél az 1,8 A-s töltőáram csak 2 cellával igaz, 4 cella esetén 1 A a max. ! Adnak hozzá autós szivargyújtó adaptert, 4 db Baby és Góliát méretűre átalakítót (ezeket elbizniszelhetnénk, ha neked nem kell :D), meg hordtáskát. Ja és szürkéskék színű, nem fekete, mint az L-es. ;)

    Eneloop-ot e-Bayről érdemes ha nem közelíted meg a súlyhatárt és nem vámolnak meg. ;) Amikor én vettem a 60 db-ot HK-ból, akkor az egész csomag 1,98 kg volt (a kiskínaiak rendesek voltak: mellé csomagolták a 4 db-os műanyag tartókat is, amit itthon külön kell megvenned hozzá általában), 2 kilótól van a súlyhatár, de mégis megfogták...Vámmal együtt pár forinttal többre jött ki / db, mintha itthon vettem volna (ha jól emlékszem, 51.xxx Ft volt, amúgy csak 42k lett volna).

    "Varta-ból van 2 db 2100mAh-s darabom, kb 2002-ben vettem őket, mai napig tökéletesek, többnyire discman-ben voltak használva anno, majd mp3-asban."

    Próbáld ki őket egy nagy áramfelvételű eszközben (pl. vaku ;) :D), rögtön letérdelnek...Az akkuk haldoklásának első jele, hogy nem tudnak nagy áramot leadni a megnövekedett belső ellenállásuk miatt. Ezért is jobb az Eneloop, mint a hagyományosak: eleve kisebb a belső ellenállása, mint a hagyományosaknak.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák