Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz forceberg #5948 üzenetére

    sziasztok, egy nikon coolpix l110 ről szeretnék váltani, a kiszemeltem nikon d7100 avagy a canon eos 70d.
    első sorban tájképekre, makrózásra, time lapse videókra, villámfotózás, sport eseményekre szeretném használni a fényképezőgépet. Tudom egy full amatőr számára nem előnyös egy ilyen nagy tudásu gépet venni rögtön, de ami megfogott az pld a AA filter elhagyása, irtak alapján az élesebb képet ad, a d7100 elég jó HDR minőségü képeket készít ( hirtelen csak ennyit tudtam felsorolni) a canon javára az szól nekem, hogy a canon gépekben (szerintem) mindig is jobbak voltak a színek, élesebbek vagy erősebbek, ezt nem tudom most megfogalmazni, de inkább ez fogott meg. Jelenleg még várok a 70d felhasználói véleményekre, mivel csak szeptember 2.-tól fogják árusítani Európában, ott pld nagy előnyt jelente számomra a kifordítható kijelző. Volt már a kezemben nikon d3100, meg canon eos 550d, nem igazán jöttek be ezek a gépet, kevésnek éreztem, hiányzott a panoráma funkció a d3100 ból ( vagy csak lehet én nem találtam) az 550d ben meg a vezérlése nem tetszett, manuálisan állítható dolgoknál, ezért is gondoltam, rögtön komolyabb gépet vennék. Véleményeket pro-kontrákat szívesen várok pm-be, kritikák is jöhetnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák