Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Gulyopapa #46151 üzenetére

    "ez az inkabb obikat mint vazat" dolog tenykerdes, nem azon mulik h kinek mi a velemenye :DDD
    amugy en sem vennek sosem kicsi vazat, felreertettel minket...amugy az 50-es is jo dontes...persze ha 30 eve fotozol lehet nem nekem kellene tanacsokat osztogatnom neked, en 2 eve meg azt sem tudtam mi az hogy exponalni :P

    meg igaz hogy hozzad cimeztem a hozzaszolast, de inkabb altalanossagban gondoltam, minden masodik nap jon vki hasonlo kerdesekkel...es altalaban a szitu az, hogy pistike elkolt x osszeget fotos cuccokra (ertsd: vazra :DD ) aztan a kovetkezo honapokban kolt meg vmennyit, juzerfuggo hogy mennyit, milyen gyakran...

    szted (kizarolag fotos szempontokat nezve, elkeszult kepeket ertekelve) melyik verzioval jarsz jobban?
    A. d7100+50 1.8
    B. d90, 50 1.8d, sigma 10-20, tamron 90, allvany, vaku, szurok (persze lehet ezt varialni, d5100, zoom, tele, kinek mire van szuksege, mondtam 1 verziot hasonlo arban)
    aztan hogy mennyire csinalsz hulyeseget az A verzioval csak azon mulik, hogy havonta mennyi penzt tudsz rakolteni kiegeszitokre...ha 1 evig tart mire osszerakod a B verzio kiegeszitoit, akkor bizony jo nagy hulyeseget csinaltal (ismetelten csak az elkeszult kepeken figyelembe veve).
    ha csak par honapig akkor csak kis hulyeseget csinaltal :P
    miert? mert a tajkeped szuk, a portred nem jol vilagitott, a makrodon nincs vaku stb stb...

    de ez all az olcsobb kategoriara is sztem, inkabb gagyi, regi vaz de obikkal, kiegeszitokkel mint egy d5100 kit...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Aktív témák