Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Rive #915 üzenetére

    annyi hulladékot hoznak ki a szerzámgyárak és azt tapasztaltam, hogy feleannyiból megvan egy használt régi tartós db mint egy új ugyanakkora strapabírással (pld. ásó - ott is van olcsón lemezásó ... ami arra jó h utána az ember vegyen egy acélt ,-D )

    én ezért (is) preferálom a régieket .-)

    hülye votlam és vettem egyszer a legolcsóbbat fémfűrészből, mivel csak 1 db csavart kellett elvágni, de a nyelét már össze kellett ragasztani, utána fémfűrészlapot benttartó pöckön a méllyedést még mélyíteni kellett és így minden 3. mentere kiesett .-) (persze tudtam h milyen egy normális, használatra való fémfűrész ... de h egy db csavart ne lehessen elvágni ,-D

    ekkor én nagyon megharagudtam a fogy. társadalomra, hogy kiadnak egy sz.rt, hogy az ember ráébredjen, hogy egy használhatatlan f.s és vegyek egy jobbat .... és akkor azt mondtam h nem játszunk ilyet .-)))

    aki profi, vagy nagyban végzi a munkát annak persze kell a minőség .-)
    2-3 éve költöztem ki megint vidékre, és kellett minden szerszám ... sokba lett volna mindenből minőséget venni újonnan .-)

    meg nekem az is közrejásztik, hogy ilyen régi szerszámok közt nőttem fel .-)

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák