Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz C. s. #2039 üzenetére

    igen, azt elfelejtettem ( : :B : )
    most átmentem kicsit kockába - és itthon "kertészkedtem" -, holnap nagy eséllyel megyek a kert felé és lövök képeket ha szép az idő, borús időben nem túl jó a csodafonom kamerája -
    nem tudom milyen növény, de virágzik, virágzott tavaly is fagyban, lehet nem olvasta h neki olyankor már nem kell? ( : mindenesetre nagyon szép, nyugodtan mehet nagy cserépbe ha nincs olyan fix hely ahol késő ősszel is érheti minél több napsütés, és csak át kell rakni
    sétányrózsa is lehet virágozni ha nem kapott volna egy nagy "hajnyjrást", de muszáj volt, hatalmas lett a lombja, és az a pici cserép és föld nem tudta kiszolgálni, tavalyról rémlik h még novemberben is bimbós volt, egészen fagyokig amjg le nem vittem a pincébe

    dorka hisztiből szokott bepisilni ( : ezért kapott egy kennelt, ha oda be van csukva maga alá persze nem pisil be, nem szeretjük bezárni, de időről időre mindig eljátssza ezt a hisztit, most egy jó darabig nem marad kennelen kívül ha egyikünk sincs itthon, az biztos...megdolgozott érte

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák