Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Chaser #2023 üzenetére

    Futtasd föl a sarkantyúkát Te is a fatörzsre, nagyon szép a képen is!

    Nálunk is kevesebb a bodobács, viszont abból a hülye poloskából több van. Ott napoznak a vadmályván (gyógynövény). Egészen tavaszól lehet csipegetni a levelét, de mostanra nem finom, nagyon megvastagodtak a fiatal, kisebb levélkék is. Majd jövőre.

    Nagyon szép lett a zebrafű is. :K Majdnem olyan, mint a csillagpázsit, csak színesebb, látványosabb. Főleg a levele más.
    Miért lesznek egyszínűek a tarkalevelű fűfélék, ha magról szaporítják őket és nem tőosztással?

    A meténg is nagyon szép, íme pár, ami szerintem a legszebb színváltozat: erről a képről elsősorban a fehér, de mindkettő szép.
    ÉS a többiek: [link] [link] . A sok különféle színű vegyesen mutat a legszebben.

    Őt ismered?
    Kerti nebáncsvirág (impatiens balsamina)
    Nem kell vele sem sokat bajlódni. Volt már nálunk is. Csak kiszórtam a magot, gyomlálgattam, és nőtt, virágzott. Szép volt. (Neten talált fénykép.)

    Többféle nebáncsvirág is létezik.

    Na, ehhez mit szólsz? Erősen kétlem, hogy ennyire élénk színű volna a valóságban is.

    "dorkát napokban plüss macinak nézte egyik szomszéd"

    Ezen fölnevettem! :DDD Aranyos lehetett a táskából kikukucskálva.
    A mieink is teljesen kikészültek takarításkor. Nehéz a szobakutyák élete. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák