Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    Arról van szó, hogy licitáltam egy termékre a vaterán. Elutaltam a kilicitált összeget, plusz a postaköltséget amit az illető megírt a levél formájában történő feladás esetére.
    A csomagot feladta, de mivel nem találtam értesítőlevelet kértem, hogy scannelje be. Mire felhívtam a postát, a csomag visszakerült a feladóhoz.

    Ezekszerint őt anyagi kár nem érte. Megkértem még egyszer, hogy adja fel egy másik címre, mivel az otthoniak közül valaki mindig a lakásban van és így a csomag ezerszázalék, hogy átvételre kerül.
    Erre ő azt írja, hogy ha nem utalom át a postaköltséget akkor nem adja fel a csomagot. Többször nyomatékosítottam, hogy mivel az egyenlegem nullán van, nem tudok utalni ráadásul külföldön vagyok már három napja szóval még befizetni sem tudok a számlámra hogy neki utaljak...
    Otthoniak várják a csomagot, el van készítve a postadíj, de hiába írom neki nem akarja feladni a csomagot.

    Milyen jogaim vannak? Ha feljelenteném, kötelezne e a bíróság őt a csomag elküldésére? Ez hülyeség tudom, de egyszerűen nem tudok az illetővel dűlőre jutni...

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák