Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xmann

    csendes tag

    Tisztelt Fórumozók!

    Az alábbi témában szeretnék tőletek segítséget kérni, nem tudom jó helyre írok-e?:
    Vásároltunk a háziorvosunknak egy nyomtatót recept nyomtatáshoz melynek típusa: HP Laserjet Pro M102a
    oka: az előző is HP lézeres nyomtató volt ami nagyon sok évig hibátlanul teljesített szolgálatot és ezt mondták annak a szériának az utódjának, mivel azt már nem gyártják. Minden rendben ment beüzemeltük a papírméretet beállítottunk mentek be az üres receptek a program felismerte nyomtat is rá, de valamiért ha több oldalt küldünk rá minden oldal után megáll vár kb 1 másodpercet és csak utána folytatja a nyomtatást. Ez nagy tételnél igen sok időveszteség. Kipróbáltuk másik nyomtató kábellel a helyzet ugyanez. Kipróbáltuk A4 nyomtatással is a helyzet ugyanez. HP supportól megkaptam, hogy vegyem vissza a felbontást mert hogy biztos nagy felbontáson nyomtatok és a garantált 22 lap/perc sebesség az csak 5% lefedettség mellett érvényes. Na ezen felbuzdulva teljesen üres word dokumentumból nyomtam rá 20 üres lapra és a helyzet ugyanez. Szerintetek van e megoldás a problémára mert a nyomtatóról néztem unboxing meg beüzemelő videókat de ott úgy tűnt, hogy folyamatos a nyomtatás több oldalnál is. A laptop oprendszere win7 64 bit a nyomtató drivere meg a legfrissebb a gyártó oldaláról, de próbáltam régebbivel is a helyzet ugyanaz.
    Help me pls.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák