Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz csocsoszán #67821 üzenetére

    Időt és némi pénzt kellene áldozz arra, hogy fogod a fejesedet és elmész egy korrekt hifi boltba kipróbálni más fejeseket és összehasonlítani velük, ahol van kínálat is.
    Telefonon tudsz érdeklődni, egyeztetni.
    Spéci kábeles hd600-ad van. Egy ajánlott hd660s stock kábellel, alapvetően sehova lépés lenne. Ne vegye kötözködésnek aki ajánlotta. Volt alkalmam összehasonlítani a 600-650-660s-t hozzájuk illő forráseszközről.
    Nekem mind tetszik, jónak tartom őket, de nincs akkora szignifikáns különbség köztük amit szeretnél, felejtősek.
    Az én tippjeim, és a legolcsóbb lehetőségek.
    Audeze LCD2 prefazor, MrSpeakers AEON nyitott, Focal Elear. Illetve a Final Audio Design Sonorous 6, de ahhoz kell egy jobbféle rézkábel a stock kábel helyett, a húsos középtartományhoz. Nekem pl. Forza kábel van hozzá, teljesen jó. Ez ugyan zárt rendszerű fejhallgató, de térhatásban nem marad el az eddigi ajánlottjaim mögött.

Új hozzászólás Aktív témák