Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Cain-

    csendes tag

    válasz cetlee #18 üzenetére

    Koszonom Neked is a hozzaszolast cetlee :)

    Az ervelesed helytallo es teljes mertekben egyetertek, 3 dolog hibadzik csak:
    1. Ez nem 22, csak 20 inches kepcso, a lathato kepmeret persze valoban joval kevesebb meg ennel is (Azert nekem eleg meggyozo mondjuk a 17es belinea hulladek utan :).
    2. Igazad van, keves a horizontalis frekvencia, de ez a kepcso igenis trinitron, csak epp nem egy mai darab :) pont ezert tetszik a kepe, benne van a 2 kis merevito drot is ofcoz, de szep halvany, alig latszik, egyaltalan nem zavaro.
    Viszont most kivancsisagbol fogtam egy meroszalagot es megmertem a lathato kepmeretet, es nem fogod elhinni: 1-2 mm elteressel akkora mint amit Te irtal (en konkretan 388x288-at mertem, persze pontosan keptelenseg lemerni). Pedig ez nevlegesen csak 20 inches stuff :)
    3. Ez a legprozaibb pont: barmily hihetetlen is, perpillanat nincs +7-10 rongyom, legalabbis erre a celra :) De ha lesz penzem, akkoris tuti hogy trinitront veszek legkozelebb is, mert a tft nem igazan vonz, crtben pedig tenyleg ez a legjobb. Csak valami ujabbat persze :)

    Szoval koszi megegyszer hogy reagaltatok, de azt hiszem egyelore megtartom a ''kicsiket'' :) Amig nem lesz zsem ujabbra, addig biztosan. Tenyleg nagyon bejon amugy, foleg ahhoz kepest amilyen oldskool, nagyon elegedett vagyok vele, mondjuk nem is csoda egy belinea utan :)

Új hozzászólás Aktív témák