Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csupa csaki

    tag

    Hasonlo cipoben evezek en is. Fontolgatom a 70D cseret valami full framere es a kiszemelt az a 6D, de annyira nem vagyok magabiztos. Nagyon hozzam nott a kis 70D, sok minden hianyolnek a 6D-bol, ami a croppos baratomban benne van. Csak az a baj, hogy egyelore mas alternativa nem nagyon johet szoba. 5D mk2 miatt huzom kicsit a szamat, nem mai darab, a feature-okrol nem is beszelve. A mk3 egyelore elerhetetlen aron van szamomra, foleg, hogy meg csak hobbi szinten fotozgatok. A 6D...hat, nem is tudom, sok esetben jol jonne a tobb fokuszpont, mert ha jol tudom itt csak a kozepsore erdemes hagyatkozni. Amivel maximalisan kibekulnek az a 2 gep otvozete, de jelenleg csak a fantazimaban el. Remelhetoleg a mk4 megjelenese utan esni fog a mk3-ak ara...es akkor vegre megkostolhatom a kuszobot is :)

    OFF: Lenne valakinek kedve lecsekkolni a facebookra feltoltott fotoimat oszinte ertekelessel, velemenyezessel parositva? :) Jol jonne egy kis kritika, mostanaban nem erzek tul sok motivaciot. Ha erdekel valakit az oldalam szoljatok, megirom az elereset. Koszi elore is!

Új hozzászólás Aktív témák