Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz *Ropi* #31001 üzenetére

    "Én valami komolyabbra gondoltam, mondjuk egy rendes szűrőkörre."
    Amire ezt írtad, az meg egy költői hasonlat volt :D

    "A gyártók nem foglalkoznak ezzel, mert csak feleslegesen drágítaná a terméket."
    Ami már amúgy is drága :) Egyébként egy rendes szűrőkör sem drága, legalábbis gyártás, költségek szintjén, amilyen tömegben ezek a cuccok készülnek, minimális plusz pénz.

    "Nálam a jó hatásfokú töltés max. 3 óra, de leginkább 1."
    Én meg nem nézegetem, de amúgy gyártója válogatja :)

    "Ez így igaz, Sonynál meg Pentaxnál van pár modellen."
    Meg Olympusokon. Azoknál biztos nincs biztonsági kockázat :)
    Amúgy pl. pont a Canon az, aki úgy rak bele bármit a vázaiba (főleg a kisebbekbe), mintha a fogát húznák, szóval azok pont nem voltak jók. Más gyártók sokkal innovatívabbak tudnak lenni.

    "Amibe csak elemes akkupakkot tudsz dugni (gyárilag és utángyártottban sincs hozzájuk hálózatról üzemelő)."
    Az már kb. mindegy... ott a csati, azt dugsz rá, amit kitalálsz.

    Ja! ha már biztonsági kockázat, vagy akármi : USB-ről töltő kompaktoknál nem számít? :)

    "Egyébként visszatérve az eredeti kérdésre: hány olyan videókamerát láttál, ami gyárilag USB-ről tölti az akkuját? ;)"
    Nem ismerek sok videokamerát, de azoknál is kb. 0 erőfeszítés lenne megoldani :)

    "Szerintem nem látjuk a fától az erdőt: minek szórakozni egy akku powerbankról "
    Nem egészen innen indult, de mindegy; onnan indult, hogy USB csati megléte esetén nyugodtan lehetne töltődnie akár onnan is az akkunak. Többen megértették itt.
    Amúgy mondjuk minek szórakozni egy rakás egyéb feature-el? Mert ennél kevésbé hasznosak is vannak...

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák