Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Zeratul #8373 üzenetére

    maradjunk annyiban hogy egyénfüggő

    pl: egy laptopba jó egy Llano, mert ott amire használod arra teljesen jó, sőt lehet a legjobb(pláne CF-ben egy videokarival)

    mert energiahatékony, és GPU gyorsítással gyorsan és energiahatékonyan oldhatók meg a feladatok(még a játék és a kódolás is belefér), ráadásul lapin úgyis legtöbbször netezni szokás vagy szöveget szerkeszteni, lefogadom hogy kihasználják/ki fogják használni az APU felépítését

    persze véleményem szerint az én HP 6555b-be lévő 2,8-as AthlonII és videókarija teljesen mindenre elég, amit egy lapitól elvárhatok, vagy egy i3/i5+vidkari is teljesen baró, de valahová muszáj fejlődni

    de játék/muscle gépbe bulldozert(AMD vonal, lehet az SB jobb erre)

    majd meglátjuk mit hoz a jövő, biztos heterogén programozást, de szerintem amíg az APU-k aránya nem éri el a 20-30%-ot(ami pár év múlva) addig nem lesz túl népszerű, ma a gépek 99,9%-a CPU, majd ha a fele APU-s lesz majd akkor lesz értelme

    de valahol el kell kezdeni persze, csak az én szempontjaimat figyelembevéve jobb egy 970-es lap és egy 2/4-es Bull(így fejleszthető és olcsó, CF úgyse kell az fix)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák