Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz dezz #5902 üzenetére

    Én sokat nem értek a mechanikai részéhez. De az x3-s prociknál sem véltem fölfedezni semmilyen szabályt a kiaső mag és a fogyasztás között. Az x3-k ugye mind 95w-k. Az x4-k az e prociktól eltekintve 95 és 125w-k. Én már azt sem tudtam fejben össze rakni, hogy ha az alap 4 mag 95w-s abból kiesik egy mag és 3 magosan is 95w-s.
    125w-t esetében kijön az kb 30w-t.

    Mondjuk arról sem hallani, hogy a k10 x2 hogyan fog manifesztálódni. Elkezdik gyártani 4 magosnak és vagy x3 vagy x2 lesz belölük, vagy direkt x2-re gyártják őket?

    Az első hszt lassan össze kéne rakni. Mert már nem lehet tudni ki van kivel. Ugye vannak a mostani phenomok (x3-x4). Jönnek ugye az újjak, minden féle variásban l3-l és nélküle. Valamint jönnek a kétmagosok is. Erre még jön az is, hogy milyen tokozással és sajnos 3-4 totyikot kell táblázatok után átnézni ha érdekel valami.

    Az intelnél szeretik a nagy számokat. P4 idejéből maradt rájuk. Oda se neki. :DDD
    Aki meg nem normális teszt alapján vesz procit meg így járt. Mivel a hülyeség is pénzbe kerül. :K

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák