Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -KP-

    addikt

    válasz Oliverda #22320 üzenetére

    A januári tweet után többször korrigált illetve kiegészítette még a jóslatait. Mindegy, lényegtelen. Nekem tetszik a felhozatal, és adored infóit is úgy kezeltem, hogy megvolt az egészséges szkepticizmusom, így nem is csalódtam. Lehet beficeg majd egy 3600 vagy egy 3700x.

    Na de nézzük,

    Adored jósolt egy 12/24-es 3.8/4.6 tdp 95W modellt, lett egy 12/24 3.8/4.6 tdp 105w tdp modell. Majdnem egy az egyben telibetalálta. A modell név más, meg az ár, tdp 95w helyett 105 lett. Nabumm. Viszont ez lett a csúcsmodell. Így ez lett az 500 dolláros, gondolom ez volt a képzeletbeli határ, amit meghúzott az AMD a csúcsmodellre.

    Ugyanúgy eltalálta a 8 magos cpu-kat. Az egyiket teljesen, 3.6/4.4 tdp 65w és valóban annyi lett a végleges modell. A másik 4.0/4.8 helyett lett 3.9/4.5. Nabumm.

    Hatmagosoknál tévedett nagyobbat, de az egyiket ott is majdnem teljesen eltalálta, de az általa jósoltnál kisebb a különbség a két modell között, így végül nem lett 50W tdp-s modell.

    Ahelyett hogy pirossal mindent áthúztok, inkább nézzetek rá a táblázatra. Kapásból látszik, hogy a modellek közötti skálázódás lett más, mivel a 3.8/4.6-os 12 magos modell lett a csúcsmodell. Így ez lett az 500 dollár, és ehhez lőtték be a többi modellt is. A price oszlopot ha képzeletben felfelé tolod, hogy az 500 dollár a 12/24-es csúcsmodell mellett legyen majdnem egy az egyben megegyezik az így kapott módosított leak táblázat a véglegessel. Látszik, hogy nem vagytok valami vizuális típusok :DDD Ja, a modellszámozás más, az aztán kurvára fontos :D

    Csak hogy lásd mire gondolok, el is készítettem neked. Szóval egyálalán nem volt ez rossz leak.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák