Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz korcsi #20173 üzenetére

    De léptek, mert drágább lett. Itthon 18 ezer körülről felment 24 ezer körülre az ára.

    Nem értem, miért keverjük ezt a kispenya dolgot. Sima számításban lemarad a Rzen 3-tól több szálon bőven, főleg, hogy az még tuningolható is. Inkább az i5 7400-7500 amivel felveszi a versenyt. A kispenya mellé meg egyszer odaírjuk, hogy van integrált VGA, ugyanakkor játékokban erős a dedikált VGA-val. Na most akkor hogy is van ez? Akkor most kell bele IGP, vagy nem? Irodába meg tök mindegy, oda jók lesznek átmenetileg az ATHLON-os APU-k is. A legtöbb esetben olcsóbbak is kispenyánál, az IGP-jük pedig szerintem jobb. Az R7-es IGP nem hinném, hogy rosszabb a 610-es intelesnél. Elvileg a 630-asnál is jobb. ;) És hogy mit tud a CPU? Ahhoz az IGP-hez bőven elég, amit tud. Ezek Very Low budget megoldások azok számára, akik szeretnének értelmesen játszani annyi pénzért, de nem telik dedikált GPU-ra. Nyilvánvalóan a ZEN+VEGA APU-k erősek lesznek, amint megjelennek. Én azokat nem várom 50 ezer Ft alá, de inkább még a fölé is. Kb egy RX 560 + Ryzen 1400, amit tudni fognak, csak nem lesz hozzá videoram. Tehát Ryzen 1400+10-15e Ft a reális ára neki. Már ha az lesz benne CPU oldalról.

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák