Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Fiery #15372 üzenetére

    Nézd, én akármit veszek, arra vízhűtés fog kerülni. Rendes vízhűtés. Éppen ezért bármi is legyen a nyertes, annak jó eséllyel legalább 4-5 évet bírnia kell.

    A mostani alaplapba még bele tudok szuszakolni egy cölöpverő FX-et, de ennek itt annyira vége, mint a botnak. 5 éves, így ez rendjén is van. A fentiek miatt viszont a "Majd 2 év múlva" dolgok nem játszanak. Ha "majd 2 év múlva", azt a mostani vassal kell kibírnom, ha meg váltok, akkor meg "majd 4-5 év múlva" fog érdekelni, hogy mi lesz addigra.

    Érted... Én hajlandó vagyok az átlagosnál nagyobb összegeket beleölni, de ezt csak ritkábban tehetem meg, mert nem vagyok jómódú. 2017 közepéig nem tudom, hogy ki tudom-e bírni ezzel a vassal, még FX procival se. Eredetileg tavaly karácsonykor váltottam volna Komodo-ra meg DDR4-re... Erre terveztem a vasat, ami az adatlapomon van. Ez idő alatt egy VGA-csere volt, az is azért, mert az akkori tervekkel ütközött az emeletes DVI csati.

    Tudom, hogy elszúrtam... 2500k-t kellett volna venni, de eső után köpönyeg...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák