Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitamincsiga

    tag

    válasz Fiery #14247 üzenetére

    "A Win9-nek az egvilagon semmi koze a HSA-hoz vagy a HSA elterjedesehez. A HSA akkor terjed el, ha elkeszul vegre, es lesz elegendo hardver a piacon ahhoz, hogy megerje mokolni vele a fejlesztoknek. Egy 1-2 %-os piaci reszesedesu procira minek fejlesztene barki is, akit nem az AMD tol?"

    A Win9 fogalmát rém pongyolán használom :U
    Szóval ez az a valami, ami szeretne futkorászni az okostelóktól kezdve - az MS 15 %-át akarja ennek a piacnak 2017-re és tuti, hogy itt nem akar megállni!! - a szerverekig bezárólag mindenen.

    Megvésel egy jó kis programot - odafigyelve a HSA-s legyen - és mindegy, hogy mije van felhasználónak, az a ketyeréjén menni fog! Neked pedig csengetik a zöldhasút :D
    És hogy miért?
    Mert ma már mindenki csak APU-t gyárt.
    Mert az előzetes tesztek szerint is piszok hatékony a közös memóriaeléréses APU.
    Mert a HSA az, ami jelenleg a legjobban kiforrott, persze még messze nem végleges, de a legszélesebb támogatottságot élvező platform.

    Az AMD pedig joggal gondolja, hogy ha már a konzolpiacot egy huszárvágással megszerezte, akkor a többi Win9-es platformon se 0% álljon a részesedése mellett!
    És itt záródik be a kör. Ha áttételesen is, de a Win9 és a HSA kart-karöltve jár :)

    Tegnap azon filóztam, hogy miért nem veszi meg az MS az AMD-t :F
    Szerintetek?
    /Én már megvettem volna; aprópénz ;) /

    Jó lenne egy varázsgömb ;-)

Új hozzászólás Aktív témák