Hirdetés

Aktív témák

  • pufi

    tag

    Sziasztok!

    Alaplap csere után, kénytelen voltam újratelepíteni a rendszeremet, melyen mindig, minden program, adatbázis, elérési út azonos, immáron sok-sok éve. Semmi nem változott az előző konfighoz képest, csak az alaplap (nf2 ez is, iletve a régi is az volt, csak elromlott, tehát nem hw-es a gond). Szóval a probléma. Apache felmegy, php felmegy, mysql felmegy, config, EXECUTE és a START SERVICE-nél gondolkodik egy keveset, aztán azt mondja, hogy ERROR:0 és a szolgáltatást nem indítja el. Kézzel sem tudom útjára indítani a service-t, mert egy teljesen értelmetlen windows-os hibaüzenettel (miszerint nem indítható el...) Uninstall, reinstall, ugyanez. Más verziójú MySql letölt, feltelepít, a helyzet változatlan. Ha valaki tud valami okosat, kérem segítsen, mert (természetesen mikor máskor...) határidős munkám van, amit e nélkül nehéz lesz befejeznem.

    Egyébként már elég sok alkalommal telepítettem a rendszeremre az Apache/PhP/MySql programokat, de most kifogott rajtam.

    Köszönöm:
    Pufi

    A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

  • Retekegér

    HARDVERAPRÓD

    válasz pufi #1 üzenetére

    De ha már feltetted kérdésed a mysql topikban, akkor ezt kár volt megnyitni... :(

    << Heimdal >>

Aktív témák