Hirdetés

Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    Sziasztok,

    erositot keresek, espedig sztereo-t, a nappaliba, amire Bluetooth-on keresztul (is) kuldhetek ki zenet, illetve fontos, h multiroom-ot tudjon valahogy. Van itt vkinek tapasztalata esetleg a Yamaha MusicCast vagy az Onkyo FlareConnect-el ? Es a telefonos app-ukkal ?

    A cel az lenne, hogy a nappalibol a haloba atsetalva tovabb szoljon a zene a haloban (is, vagy csak ott immar), megszakadas nelkul. Van ma ilyen megoldas ?

    A nappaliban is es a haloban is 1-1 sztereo hangfalpar varja a megfelelo erositojet boldog bevetesre. :)

    Elalvas elott pedig az agybol szeretnem tavolrol, alkalmazason keresztul kikapcsolni a rendszert.

    Van jo tippetek erre ?

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    Na, ez meglep. Azt hittem, azért lesz pár fórumozó, aki jártas a témában. Ezek szerint nagyon vakfolt mindenkinél, vagy én rontottam el valamit.. de hát a házimozi topic-ba nem tehetem, mert sztereó érdekel. Legalábbis míg nem jönnek képbe a mennyezeti hangszórók, de az picit megint más téma is lehet akár.

    Esetleg bemutatóterembe érdemes menni ilyen ügyben ? Kompetens lesz az engem kisegítő alkalmazott, amikor megkérdezem, hogy milyen kódolási eljárással (veszteséges, veszteségmentes?) és hány biten-hertz-en adja le a jelet a "master" a többi kütyünek egy Yamaha MusicCast rendszerben ?

    Múltkor voltam az Euronics-ban és a srác nem tudta, mi az a coax kábel. Tv-hez, semmi kül. Udvariasan elnézést kért tőlem, hogy "úúú most hirtelen nem is tudja, melyik is aaaz...?" - én meg pislogtam, ki itt most kicsoda ? :F Aztán kikerestem a polcon és megmutattam neki, a csatlakozókkal együtt. :W

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Dißnäëß #1 üzenetére

    Szia!

    Próbáld meg itt: Hi-Fi-ről általánosságban

    Ez a topik elsősorban a külön alkotóelemekből álló sztereó hangrendszerekkel foglalkozik, amelyekkel igény szerint kialakítjuk a nekünk megfelelő zenehallgatáshoz szükséges rendszert. Külön alkotóelemekből álló rendszer alatt értjük a külön lejátszó(ka)t, DAC-ot, erősítő(ke)t, külön tápegysége(ke)t, továbbá a hangdobozokat/hangsugárzókat/hangfalakat és a mindezeket összekötő kábeleket.

    Ezt a topikot zárom.

Aktív témák