Hirdetés

2018. szeptember 23., vasárnap

(#4851) Bencom ™ válasza LeC (#4850) üzenetére

Bencom ™
(őstag)

látom, szép igényes honlap, csak én nem tudok angolul, és nem tudom, hol kell letölteni, meg mti kell vele csinálni :F :B

(#4852) LeC válasza Bencom ™ (#4851) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

akkor sztem haggyad mert full angol a progi is :(

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!!◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► [06-20/520-48-93] (H - 14h után / K-SZ-CS-P - 12h után hívj) ◄►

(#4853) Bencom ™ válasza LeC (#4852) üzenetére

Bencom ™
(őstag)

akkor sztem hagyom is, mert nehéz volt találni egy magyar MSN-t :DDD nem ronccsuk el... remélem többször nem szórakoznak velem :F

(#4854) LeC válasza Bencom ™ (#4853) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

ha meg igen akkor tiltsd le az illetőt és kész.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!!◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► [06-20/520-48-93] (H - 14h után / K-SZ-CS-P - 12h után hívj) ◄►

(#4855) Bencom ™ válasza LeC (#4854) üzenetére

Bencom ™
(őstag)

röhögni fogsz, de aki sórakozott velem, soha nem is volt felvéve, és elméletileg, aki nincs felvéve álltlaám, az le van tiltva... szóval nem értem, hogy csinálta, és azt sem tudom, h ki volt, mindenesetre midnneikt végig kérdezgettem, és elég őszinte ''nem''-eket kaptam... meg nem is nagyon lett volna rá okuk...

hejjesíráss rulz :B

[Szerkesztve]

(#4856) wawa

wawa
(újonc)

Tudna nekem valaki segíteni ??......az a gondom támadt , hogy letöltöttem az msn messengert és nem volt a gépem hajlandó se futtani se megnyítni, azt szeretném kérdezni , hogy nemtudjátok , hogy mi is lehet gond ??? :F

vivien

(#4857) Bencom ™ válasza wawa (#4856) üzenetére

Bencom ™
(őstag)

hát, ahhoz hogy tudjuk, ennél több infó kellene...
pl telepítés megvolt? addig hajlandó volt megnyitni? vagy már letöltéstől fogva nem volt hajlandó hozzányúlni?

(#4858) Dictator^

Dictator^
(PH! kedvence)

kövezzetek de nem kerestem, bár lehet nem is találtam volna, a lényeg hogy van egy 5xx*5xx as képem, emoticonként szeretném hozzáadni msnhez, de ilyen tök kicsibe adja be, lecsökentettem a kép méretét az alapokére mint a kacsa meg ezek 48*48asra és ugyanolyan kicsiként adja be , hogy csináljam meg ?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4859) 04ahgy

04ahgy
(PH! nagyúr)

Sziasztok!

Saját, és egy szűk baráti kör MSN-ezését szeretném feldobni az itteni PH!-s smiley-kkal, mert az MSN-ben levők baromi gagyik, smiley packokat le nem fogok tölteni, más smiley-jait nem szoktam elmenteni. Nekem ez a néhány kellene (egy része csak), a D-betűsek, az ördögi, a bőgős, a pirulós, a kacsintós, a felfele ártatlanul nézős, az S-szájú, a meghajolós, a nagyon csodálkozva megijedős, és a tapsikolós :C

Az volna a kérdésem, hogy be tudok-e rakni én magam GIF-eket, animált GIF-eket smiley-nak, és ha igen, akkor hogyan?

Ha okés, és fog menni, már írok is mailt Parcinak, hátha megkaphatja ezeket halandó is. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#4860) Grandi válasza 04ahgy (#4859) üzenetére

Grandi
(fanatikus tag)

Itteni smájlikat MSNbe?

Kívánt arcra jobb egérrel kép mentése más néven.
Utána nyiss meg egy MSN beszélgető ablakot. Ott a ''hangulatjelek kiválasztása'' és azon belül a további lehetőségek, majd a létrehozás.
1. tallózd ki a szmájlit,amit innen mentettél le.
2 adj meg neki egy gyorsbillentyű parancsot

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#4861) Dictator^ válasza Grandi (#4860) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

nemtudod hogy msnbe hogy kéne nyagyitani a képeket amit berakok igy? hiába adtam hangulatjelhez hozzá nagy vagy kicsi képet mindig fix méreten dobta be, akkora mint az alap smiley msnbe.

(#4862) 04ahgy válasza Grandi (#4860) üzenetére

04ahgy
(PH! nagyúr)

Ohh, mily egyszerű. Köszi szépen! Gyorsan ki is próbálom... Hurrá, PH-s smiley-jaim lesznek!!! :)) :)) :C

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#4863) Dictator^ válasza 04ahgy (#4862) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

azok mennek rendesen, de a nagyitást nem tudod hogy lehet kicsalni belőle?

(#4864) torogyuri válasza Bencom ™ (#4855) üzenetére

torogyuri
(fanatikus tag)

jaja havert is úgy szívatta vki... nem is volt neki felvéve..

(#4865) torogyuri

torogyuri
(fanatikus tag)

meg állítólag gépen is tud turkálni...
:U

(#4866) Heggea

Heggea
(újonc)

Kérdésem lenne a szakik felé: mit tegyek, ha törlődött az msn plus-om, és nem hajlandó elfogadni az újratelepítését? Sok helyen kerestem, és próbáltam nyomára bukkanni, egy helyen sikerült is, de hiát észlel, így lefagy a telepítés... Szóval please segítsetek!
Előre is köszi!

(#4867) LeC válasza Heggea (#4866) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

rakd fel ujra az msn-t majd ugy a plus-t.

(#4868) scica

scica
(lelkes újonc)

Hali !
Lenne egy kérdésem.
Elraktároztam egy rakat hangulatjel animációt és szeretném megoldani, hogy megmaradjanak.
Nem akarom esetleges Win újratelepítés után megint összevadászni őket.
Megoldható ez ?
Hol vannak ezek a Messengerben tárolva, mit kell elmentenem ?

http://www.rallyheart.hu/201001123652/best-of-atmoszfera-moris.html#comment-1345

(#4869) LeC válasza scica (#4868) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

1. hsz:

***MSN smiley-k lementése***
Ha win reinstall előtt vagy és nem akarod újragyűjteni a smiley-aidat, akkor az alábbi programmal lementheted a smiley-kat:
[link]

(#4870) scica válasza LeC (#4869) üzenetére

scica
(lelkes újonc)

Uhhh ezt benéztem.
Pedig mindig megnézem az 1. hozzászólásokat.
Kicsit siettem melóba. Ez van.
:W

http://www.rallyheart.hu/201001123652/best-of-atmoszfera-moris.html#comment-1345

(#4871) scica

scica
(lelkes újonc)

Na megnéztem, de lövésem sincs hol tárolja a Live Messenger a smileykat.
Amit a linkelt oldal ír, olyan elérési út nekem nincs.

(#4872) scica

scica
(lelkes újonc)

Megoldottam :)
Nem volt beállítva a rejtett fájlok,mappák mutatása.
Megtaláltam, mentettem,örültem.
Köszi a segítséget, bocs a lámaságért.
:B

(#4873) Grandi válasza scica (#4872) üzenetére

Grandi
(fanatikus tag)

Épp írni akartam.. :)

LeC: avatarozunk, avatarozunk..? :)) nem rossz.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#4874) LeC válasza Grandi (#4873) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

:R

(#4875) Korny

Korny
(újonc)

hali tök jó :F ez a lap

(#4876) Dávid...3

Dávid...3
(újonc)

hogyan lehet egyedivé tenni a hangulat jeleimet?

(#4877) Dávid...3

Dávid...3
(újonc)

hogyan lehet egyedivé tenni a hangulat jeleimet?
:F :B :o ;] ;] :W :W :W :W

(#4878) LeC válasza Dávid...3 (#4876) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

ugy hogy saját hangulatjeleket veszel fel :)

(#4879) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

szijasztok...
nemtom lerágtátok-e már ezt a csontot,de megkérdezem....
megéri lecserélnem a 7.5-ös MSNemet Live!-ra?...
nem használok sűrűn kamerát,...inkább pötyögök...
segitségeteket köszönöm!

(#4880) Noxy válasza - = Zk = - (#4879) üzenetére

Noxy
(PH! kedvence)

Amíóta a 7.5-ös MSN-t használom (szintén pötyögögésre) nincs vele semmi gondom, de te tudod.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#4881) Dictator^ válasza - = Zk = - (#4879) üzenetére

Dictator^
(PH! kedvence)

én is pötyögök.
egyszer cseréltem le livera a 7.5öt egyedül annyi tetszik hogy offline modba tudok irogatni meg nekem is tudnak irni az offline emberek...ennyi utána pár nappal rá már tettem is vissza a 7.5öt.

(#4882) - = Zk = - válasza Dictator^ (#4881) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

eccer ezt énis megcsináltam...pont énis ennyit csináltam mint te :C
akkor köszönöm a segitséget....marad a 7.5 :R :R

(#4883) - = Zk = - válasza Noxy (#4880) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

nálamis gondtalanul müxik .....
néha mikor bekapcsolom a gépet,nem rakja ki az óra mellé az ikonját,de ezlegyen......!!
köszönöm :R

(#4884) LeC válasza - = Zk = - (#4879) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

szerintem is inkább maradj a 7.5-nél. én is azt használom :)

(#4885) Lest4t

Lest4t
(fanatikus tag)

Hali, van olyan program , ami tud olyat, hogy én felvettem valakit partnernek, de még nem jelzett vissza. Na most megszeretném tudni , hogy be van-e jelenkezve. Vagyis, hogy ugy jelenkezett be hogy nem vett fel. :)

(#4886) Ramius válasza Lest4t (#4885) üzenetére

Ramius
(őstag)

[link]
Igaz, nem program...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4887) Lest4t válasza Ramius (#4886) üzenetére

Lest4t
(fanatikus tag)

Specified user status could not be detected. They are either OFFLINE, or their account currently does not accept block check requests.

van akinél ezt írja ki pedig online. ilyenkor mi van?

(#4888) - = Zk = - válasza LeC (#4884) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)

:R

(#4889) Lest4t

Lest4t
(fanatikus tag)

Hali, van olyan program , ami tud olyat, hogy én felvettem valakit partnernek, de még nem jelzett vissza. Na most megszeretném tudni , hogy be van-e jelenkezve. Vagyis, hogy ugy jelenkezett be, hogy nem vett fel.

(#4890) Return

Return
(újonc)

Hali.. Nekem lenne egy óriási problémám msn plussal! kb 1 hete Adware Bundler-es lett!!!!! Letudom szedni de persze vele együtt lekell szedni a plust is! Probáltam már több helyröl is letölteni de akármikor vissza telepitem, ujra megtalálja a plus az adware-t!! Már az agyamra megy. valaki tudna segiteni :(( ?

(#4891) Teszla_

Teszla_
(senior tag)

Sziasztok!

Tegnap feltelepítettem a Live Messengert, mert meguntam a 7.5 hülyeségeit.
Az lenne a gondom, hogy senkinek se látom a képét. Pedig be is van állítva, hogy lássam őket.
Ha valaki tud erre megoldást, az kérem írja már le.
Előre is köszönöm :R

(#4892) Paranoxer

Paranoxer
(újonc)

Hi!
Lenne egy olyan problémám, hogy mióta újratettem a windowsomat az msn nem akar működni. Ahogy bejelentkeznék vele egyből lefagy. Letörlöm, regcleanerrel pucolok utánna, újrateszem, nemjó. Az az érdekes, hogy az összes ezt csinálja. Próbáltam régebbi verziót, live-ot, instant messengert(bár az az elején ment, most éppen csak a partnereket nemlátja és 10másodpercenként kiírja hogy offline vagyok, tehát lehet h ettől függetlenül nemmegy). Tűzfalon engedélyezve van, de ha kinyomom akkor se megy, próbáltam aztis, hogy letöröltem az ssl-eket, azután sem jó. Másik gépről betudok jelentkezni, tehát az én gépemnél van bibi, de nagyon nem szeretném emiatt újra formázni, és ráadásul nemis biztos, hogy megoldaná.

Akinek van vmi tippje kérem segítsen! :O

Most kérdezed vagy mondod?

(#4893) Lest4t

Lest4t
(fanatikus tag)

Hali, van olyan program , ami tud olyat, hogy én felvettem valakit partnernek, de még nem jelzett vissza. Na most megszeretném tudni , hogy be van-e jelenkezve. Vagyis, hogy ugy jelenkezett be, hogy nem vett fel.

(#4894) Return válasza Lest4t (#4893) üzenetére

Return
(újonc)

Én személy szerint ilyen progirol nem tudok:) De probáld meg más címen fel venni vagy ha hotmailos csekkold le:)) http://www.blockstatus.com/msn/stchecker Max ennyit tehecc

(#4895) Paranoxer válasza Paranoxer (#4892) üzenetére

Paranoxer
(újonc)

Help míí!

A megoldást beküldők között értékes ajándékokat sorsolok ki!

Most kérdezed vagy mondod?

(#4896) D4rkm4n

D4rkm4n
(őstag)

Hali!

Tudna valaki dobni egy linket, ahonnan tudok letölteni msn-hez kézírás betűtípust?
Előre is köszi! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#4897) kisgyerek85

kisgyerek85
(senior tag)

MSN csak XP-re van csak meg talán a 2003 serverre :F nekem milleniumra kéne. Akkor esélytelen a dolog :F

(#4898) LeC válasza kisgyerek85 (#4897) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

7.0-ás msn biztos megy me-n is.

(#4899) LeC válasza Lest4t (#4893) üzenetére

LeC
(PH! kedvence)

[link] itt megtudod nézni hogy online-e az illető vagy sem, igaz nem 100%-os a dolog.

(#4900) Winner_hun válasza LeC (#4899) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Ezekben sajnos nem lehet megbízni:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.