Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • frankgabor95

    újonc

    Üdvözletem :DD

    Szeretném számítógépemet kicsit "ápgrédelni" ezért meg is néztem jópár külföldi/hazai fórumot hogy ugyanis hogyan kéne ennek nekikezdeni miután sok tapasztalatom nincs a dologban. Legtöbször az köszönt vissza hogy döntsük el miféle processzort szeretnénk aztán ahoz válasszunk alaplapot. Nos hát meg is tettem a voksomat az intel i7-4790k mellett majdan alaplap keresésbe kezdetem és rátaláltam az MSI Z97 GAMING 5 alaplapjára. Összeszedtem minden tudásom amit a gépekről tudok és az alaplap köré kinéztem minden más egyebet.De tovább nézelődve megláttam hogy egy 2014-es alaplapról van szó és felmerült a kérdés hogy biztos megérné-e megvenni 2016-ban egy ilyen alaplapot.

    Kérdésem a következő lenne:
    Jó ötlet e 2016-ban olyan alaplapot venni amit 2014-ben gyártottak?
    Van valakinek az alaplappal tapasztalat?

    Ha valaki esetleg tudna jobbat mondani hasonló árkategóriában(Max 50-55ezer) azt nagyon megköszönném.
    Amiket nagyából kinéztem a gépbe:

    Processzor:intel i7 4790k
    Videókártya:MSI GTX 970 GAMING 4G
    RAM: Még eldönteték hány MHz-es de biztos minimum 16gb
    Táp:Corsair RM650(bár ez nembiztos :)) )

    Ui: Azt kihagytam hogy azért néztem ki ezt az alaplapot mivel ez támogatja a mostani videókártyámat (SAPPHIRE Radeon HD 7750 1GB) addig amég meglessz az új mivel sajnos csak jövőhónapban tudom megvenni az újat :DDD Ha eddig elolvastad nagyon köszönöm. És minden más segítséget is előre köszönök.

  • Habugi

    addikt

    válasz frankgabor95 #1 üzenetére

    A tiédhez hasonló kérdések/dilemmák okán nem érdemes új topicot nyitni, ezek valamelyikében érdemes próbálkoznod:

    Milyen alaplapot..: [link]

    Milyen asztali gépet..: [link]

    Azonnali alaplapos kérdések..: [link]

    Amit most nyitottál hamarosan zárni fogják.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Aktív témák