Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rakal

    senior tag

    válasz Zalaymate #5628 üzenetére

    A mostani hitelpiaci válságban minden lehetséges,főleg ha kellő ideig vársz.
    Sajnos egy dolog viszont kiegyenlíti a dolgot: a forint folyamatos értékvesztése a kemény valutákhoz képest.
    Szóval várhatsz a 6 cellás magyar Windre,ha 130 KHUF lesz az ára,szívás,minden szinten..

  • Zola007

    veterán

    válasz Zalaymate #5628 üzenetére

    Helló
    na ez örömteli dolog, ha esetleg hamarabb üdvözölhetünk a tulajok közt :K
    Ha őszinte akarok lenni akkor én nem mernék várni mindezek után. Mint előttem is írták, a forint ugrál össze-vissza, 6 cellásról más országokban semmi hír.
    Mikor az U100 bejött az USAban, akkor legalább 3 hétre rá már itthon is tudtak szerezni, 6 cellás kint már piacon van 1,5 hónapja, itthon még beszélni sem mernek róla a nagykerek.
    Az én megérzésem szerint nem küldenek már Magyarhonba 6 cellás U100-t, inkább majd bevezetik a nagy akkut a 120-al együtt
    De ne legyen igazam. Az U120-al kapcsolatban viszont kicsit szvsz az árat is magában rejti, lehet hogy viccesen hangzik, de az U100 is 100k körül debütált, nehogy a 120 pedig 120k körül tegye. Mondjuk ha ennyire nem is, de az U100 kezdő ára fölé tippelem, olyan 105k táján.

    U100 80-as vinyóval novemberben már vehető szerintem 80-82 körül, akkor jobban jársz vele, ha rendelsz hozzá 16-18ért pk-val egy 6 cellás akkut és van 100 alatt 6-7 óra üzemidőd. Más variációt egyelőre nem látok életképesnek.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák