Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz toyone #171 üzenetére

    Köszönöm! :R Viszont úgy néz ki kezdek rájönni a nyitjára(és most lekopogom :D ).A gépet ki be kapcsolgatom,gyönyörűen megy és indul alapon és 4.5ghz-n is 1866 9-10-9-27-2t-ben.A memóriát az xmp és az auto-beállítás 1t-re rakta(mondjuk én is erőltettem) és úgy néz ki ezt nem bírja a modul amit kicsit bánt,mert az összes eddigi ddr3-asom simán ment 1t-ben.Például amd-s rendszereknél számított,de ugye ez nem amd,így gőzöm sincs,de legalább most működik...Viszont ebből is látszik,hogy tényleg memória hiba(és toronymagas user error :B ) volt mint mondtad. :K A proc az órajelet szépen szabályozza a feszt pedig sajnos a fenti módon.Ez utóbbi elszomorító számomra,mert a konkurens lapoknál ez az opció megvan,de ha ez így működni fog akkor együtt tudok élni vele.A táp is úgy fesst jó,mert az AIDA többeknek is rosszul mérte a 12v-s ágat.Én ettől kicsit tartottam,hogy táp,mert a fene nagy kábel rendezgetésbe elé érdekesen megfeszegettem a kábelokat és sajnos már nyírtam ki így tápot.
    Összegezve,most tartok ott ahol jött az első h.sz-em,hogy kéne egy kis segítség :DDD Most viszont parázok hozzáérni is,nehogy megint meghülyüljön :) Most újra összerakom a gépet(mert tegnap éjjel erős lelki felindulásból szétkaptam,hogy viszem gariba :D )és ha továbbra is jó lesz akkor megmarad :K

Új hozzászólás Aktív témák