Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NewKinder

    csendes tag

    Sziasztok.
    1.
    Már keresgéltem a fórumon de sehol sem találtam vagy nem voltam elég figyelmes.
    És MS-7309 alaplapnak a beállításában szeretném a kérni a hozzá értők segítségét.
    A lényeg hogy itt olvastam hogy hogyan kell a processzort fel húzni.
    De a biosban sehogy sem bírok rá menni a szorzó illetve a Frekvencia állítására.
    Ez pontosabban nekem ez nekem Frekevencia/Voltage Setup vagy valami hasonloban van.
    A processzor amit húzni szeretnék Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+, 2612 MHz.
    De a biosban se hogy sem bírok rá menni, illetve szürke a többihez képest ami ugye fehét már mint a betűk.
    2.Hogy ha sikerülne megoldani a problémámat akkor meddig tudnám húzni gyári illetve más hűtőkel károsodás nélkül ? 2GB DDR2-s ram-om van azt hiszem a 800Mhz de nem tudom pontosan mert ezt automatan hagytam és a feszt is gyári 1.90V on hagytam.
    3.A gépemet mikor vettem nem nagyon értetem hozzá( most se nagyon :) ).
    És ezért nem tudom hogy menyire volt be állítva a bios.
    De tegnap este (2011.05.19) frissítettem a biosom 9.90 re 9.00 volt rajta.
    És minden vissza állt (gyári) értékre, és ilyenkor mi a teendő hogy stabil vagy inkább jobb legyen a gépem (BIOS-RA) értem.

    Egyébként nincs úgy bajom a gépel de a kíváncsiság nem hagy nyugodni hogy mit lehet ne ki hozni belőle.

    üi:Nézzétek el nekem ha nem (szakszavakat) használtam.

    Ha valami info szügséges még a gépemről lécives írjatok és má adom is.
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák