Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
gainwardgs
veterán
-
zebra_hun
veterán
Kb 0 előrelépést látok 13-14 genhez, az ipc 3-4 % az nem nagy eresztés, inkább az e-magok "gyorsultak" ahogy nézem
Szerintem sem világmegváltó a növekedés. Ilyet csak halkan szabad írni.
Nekem jól jönne egy új játékszer, ezt már meguntam.
Azt sem használnám másra, csak tesztekre, ahogyan ezt is kizárólag arra. -
gainwardgs
veterán
Az, hogy mennyit fogyaszt, minden esetben a tulaj dönti el.
Itt a 200Wattost kellett legyőzni, de ez 300Watton sikerült.
Egy halom képet be lehetett szerezni, de már törölték.
Cb teszt amúgy is erő/munka teljesítmény, gyorsaságra nem való. Játékosoknak meg az számít.
RPL I9 is 60-80W játékokban átlagban, ez akkor lehet kevesebbel is beéri.
Be tud szippantani rendesen ha akarja a tulajdonos.
Rajta múlik csakis.Tasiadam:
DLVR-ről semmit nem árulnak el. Nulla infó van most még.
Biztosan jó, de hogy mennyire, még nem tudni.Kb 0 előrelépést látok 13-14 genhez, az ipc 3-4 % az nem nagy eresztés, inkább az e-magok "gyorsultak" ahogy nézem
-
zebra_hun
veterán
Nemugyvót hogy ez mégsem eszik annyit
Az, hogy mennyit fogyaszt, minden esetben a tulaj dönti el.
Itt a 200Wattost kellett legyőzni, de ez 300Watton sikerült.
Egy halom képet be lehetett szerezni, de már törölték.
Cb teszt amúgy is erő/munka teljesítmény, gyorsaságra nem való. Játékosoknak meg az számít.
RPL I9 is 60-80W játékokban átlagban, ez akkor lehet kevesebbel is beéri.
Be tud szippantani rendesen ha akarja a tulajdonos.
Rajta múlik csakis.Tasiadam:
DLVR-ről semmit nem árulnak el. Nulla infó van most még.
Biztosan jó, de hogy mennyire, még nem tudni. -
tasiadam
veterán
-
gainwardgs
veterán
-
zebra_hun
veterán
-
Acélfarkas
őstag
-
GreatL
őstag
-
Héraklész
senior tag
Alaplapok csordája? Miért nem kondája?
-
Dragon3000
nagyúr
Ez amúgy ilyen új trend, hogy az extra CPU tápcsatikat a DIMM fölé teszik? Egyetlen lapon van csak a szokásos helyén.
Ha megnézed a sok fázis miatt nem fért el a megszokott helyen, annál az egy alaplapnál van a legkevesebb fázis használva, így bőven maradt hely a borda mellett.
-
Wilks
aktív tag
-Még azt sem tudjuk egyáltalán milyenek lesznek az új Intel CPU-k de már alaplapot vegyé hozzá.
Ha nem tudnak,akkor alaplapot nem gyartananak hozza......
-
gainwardgs
veterán
Ez amúgy ilyen új trend, hogy az extra CPU tápcsatikat a DIMM fölé teszik? Egyetlen lapon van csak a szokásos helyén.
Búza dizájn
-
Jesus_Shaves
aktív tag
Ez amúgy ilyen új trend, hogy az extra CPU tápcsatikat a DIMM fölé teszik? Egyetlen lapon van csak a szokásos helyén.
-
NvidiaRTX
őstag
Én meg bőven elvagyok az AsRock B760-al is, tudod mikor adnék ki 200k-t egy olyan alaplapért aminek a 20%-át nem használnám ki.
Még azt sem tudjuk egyáltalán milyenek lesznek az új Intel CPU-k de már alaplapot vegyé hozzá.
Valszeg játékban továbbra is leveri őket majd a 7800X3D. -
GreatL
őstag
Biztosra mennek a hűtésekkel. Már régebben sem forrósodott semmi szinte, mégis megpakolták az alaplapot mindennel.
-
tasiadam
veterán
Diakon: -40% fogyasztas, egyedi VRM kezeles a cpu-ban, stb stb hatekonysag
Alaplapgyartok: kezi hegesztogepnyi VRM es hutes
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- 3440 x 1440 100Hz!!! 90W PD 34" CURVED PHILIPS 346B - 1 év garancia!
- Lenovo 40AH és 40A1 dokkoló, töltő is.
- PCIe 5.0/4.0 riser kábelek 90-os hajlított csatlakozóval több méretben!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T510 - i3-370M I 6GB I 320GB I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


