Hirdetés

Aktív témák

  • bokrosolajos

    őstag

    Üdv!

    A problémám, hogy a videokártya dupla ventilátora túl hangos alapból, 50%-on pörög. BIOS votl rá jaívtás, de már nem elérhető (2 éves) A lényeg, hogy MSI Afterburner vagy Sapphire TriXX programok vezérlik jól az egészt (20%>), de csak rendszergazda jogosultsággal!

    Ha sima userként lépek be a Trixx el sem hajlandó indulni, kiírja, hogy nincs a folyamatnak engedélye (vagy ilyesmi, most fejből nem emlékszem a pontos szövegre), az Afterburner elindul, ha rendszergazdaként beteszem az All user Indító menüjébe, de!
    Elindul, de nem hajlandó vezérelni a fordulatszámot, a felhasználói felület inaktív, nem működnek a csúszkák, semmi. De ha időközben felhasználó váltással elindítok egy rendszergazda jogosultságú usert, ami elindítja onnan, akkor utána már működik sima userként is.

    Ebből azt szűrtem le - javítsatok ah tévedek-, hogy van olyan folyamat, mihez kell a rendszergazda szint.

    Megjegyzem a Trixx akkor sem hajlandó elindulni, ha rendszergazda jogosultsággal userként feltelepítem, csak és kizárólag eddig számomra rendszergazda joggal.

    Nem értek a win7-hez, ezért kérek segítséget, eddig XP SP3 volt, de nekem gyanús, hogy ez a két alkalmazás csak rendszergazdáknak működne mindenkinél...
    /Win7 Ultima 64 az OS, teljesen szűz telepítés/

Aktív témák