Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • tsly

    csendes tag

    Gondolom sokan ismerik a magyar fejlesztésű mplayer-t(www.mplayerhq.hu).
    2 éve kezdtem el használni, de nagyon zavaró volt a grafikus felület hiánya, mindent parancssorból kellett buherálni...(hogy pontos legyek, van egy kísérleti felülete windows alá, de elég kezdetleges)
    Annak idején kipróbáltam néhány mplayer-re épülő programot, és elhatároztam, hogy belevágok én is egy ilyen elkészítésébe.
    A program mára már felnőtt az MPUI, és az SMplayer szintjére is.
    A programot az alábbi [link]-ről lehet letölteni.
    Szívesen fogadok építő jellegű kritikát, illetve javaslatokat a fejlesztéshez.

  • raczger

    őstag

    válasz tsly #1 üzenetére

    jó lesz, de ahogy elnézem még van javítanivaló:S
    1. nem akar nekem lejátszani dvd-t, hibát ír ki
    2. sokszor van olyan hogy az előzőleg megnyitott filet játsza le, és nem az akkor megnyitottat
    3. widescreen képernyőm van, és itt nem teszi ki alapból rendesen teljes képernyőre, azaz nem ér a "filmvászon" a képernyő széléig, teljes képernyős (F) módban
    meg van valamiféle ms-os késleltetés amit +-al és --al lehet állítani, nos elkezdtem pluszozni, ment fel, aztán minuszozni, ekkor is ment felfele, aztán újra pluszozni, és ment lefele
    most ennyit vettem észre:)

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

  • tsly

    csendes tag

    válasz raczger #2 üzenetére

    Köszönöm észrevételeid!
    Sajna widescreen monitoron még csak tesztelni sem tudtam, csak elméletben programoztam le a kezelését, nyilván lehetnek hibák. Amint szerencsém lesz egy wide-os monitorhoz, kijavítom a hibát:)
    A +/- billentyűk tényleg rosszul voltak beállítva(kép és a hang egymáshoz viszonyított helyzetét állítja ms-ben), de ezt javítottam.
    A dvd lejátszáshoz látatlanban nem tudok hozzászólni, mert látni kellene, hogy pontosan mit ír ki, ha rákattintasz a hibaüzenetre az információs sávon. Nekem egyébként nincs gondom a dvd lejátszással, visz mindent.
    Milyen módszerrel nyitod meg a fájlokat? Csak mert nálam azt játsza le, amit épp megnyitok. Mondjuk előfordulhat, hogy nem mindegyik fájlmegnyitási módszernél írja felül az előző fájl nevét, de ehhez jó lenne tudni, hogy a playlistben kattintasz-e, belehúzod-e a fájlt a listába/a főablakra, vagy duplakattintással nyitod-e meg a fájlt.
    Előre is köszönöm fáradozásod! :)
    Az észrevételeket pedig továbbra is várom, több szem többet lát :)

Aktív témák