Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    Hali!
    Múltkor jártam itt az oldal-lefagyásos problémámmal, majd azzal távoztam, hogy a reklámblokkoló kikapcsolása megoldotta a gondot. Nos, nem! Az csak egy ideiglenes jó helyzet volt, a probléma időről időre visszatér, sokszor már nagyon idegesítően, akár be van kapcsolva a blokkoló, akár nincs. Pl. több esetben fészbúkon "lógva", mondjuk kíváncsiságból (és önsanyargatásból) nézegetem, görgetem lefelé az origo oldalát, két-három gördítés után másodpercekre megfagy az oldal, a "fészbúk-gombok" is sokszor hosszú másodpercekre inaktívak, nem használhatók. Tegnap este idegességemben már ránéztem a memóriahasználatra, és volt, hogy 75%-ig is felkúszott. Ez 8 GB Ram esetén szerintem elég durva, mivel nem futott semmi más alkalmazás a torrent-kliensen kívül. Utána bezártam a mozillát, megnyitottam a chrome-ban a fészbúkot, ott mindenféle fagyás, belassulás nélkül tudtam görgetni akármeddig, akármelyik oldalt, és a memóriahasználat sem szállt el az egekig.
    Most a mozillában a reklámblokklón kívül nincs semmilyen kiegészítőm, és mindig a legfrissebb verziót használom.

Új hozzászólás Aktív témák