Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz old-dog #57066 üzenetére

    Nálam jó. Legalábbis még nem jártam ezen az oldalon most ez jött be előszőr:

    Sok oka lehet és végigpróbálhatsz pár dolgot :
    - Adwcleaner, Hitman Pro, MBAM Free, Emsisoft Emergency Kit lefuttatása
    - letiltott kiegészítőkkel kipróbálni ha úgy jó akkor egyenként engedélyezni hátha kiderül melyik okozza és azt újratelepíteni
    - legvégső esetben ALAPOS eltávolítása a böngészőnek: a user mappa mélyén loal, roaming stb. mappákban a Firefox és a mozilla nevűeket törölni, gép restart majd telepítsd újra. (gondolom legfrissebb stabil verzió)

    EKKOR még ne jelentkezz be és ne kezd el szinkronizálni a böngészőt hanem próbáld ki így "szűz" profillal is

    Használj reklámblokkolónak Ublock Origin-t - nem tudom eddig mit használtál de érdemes legalább egy próbát tenni vele.
    - Ha így okés akkor jelentkezz be és szinkronizálj - sajnos előfordul hogy a hiba beleette magát a szinkronizációba azaz ha a beállításokat, előzményeket, kiegészítőket stb. szinkronizálód akkor azzal visszajöhet a hiba én már futottam ebbe bele chrome alatt.
    A megoldás ha csak a LEGSZÜKSÉGESEBBEKET szinkronizálod azaz a bejelentkezéseket és a könyvjelzőket a többit pedig akármennyire is macerás de manuálisan teszed bele.

Új hozzászólás Aktív témák